Domek Twojego dziecka!

lozko milesChcesz poznać sposób na to, jak jednym meblem urządzić wyjątkowy, funkcjonalny, bezpieczny i oryginalny pokój swojego dziecka? Pewnie myślisz, że to niemożliwe? Przekonaj się, jakie to proste! Łóżko – domek to mebel, który od pierwszego wejrzenia skradnie serce Twojego dziecka. Jego przepiękna, unikalna forma pozwala na urządzenie w pokoju pociechy prawdziwego królestwa. Skupmy się jednak jeszcze na samym wykonaniu takiego łóżka i na jego praktycznych cechach.

Domek – łóżko to projekt wykonany z w pełni higienicznego, posiadającego właściwości antystatyczne, a więc niezbierającego kurzu naturalnego drewna sosnowego. Łóżko zostało poddane specjalistycznemu oszlifowaniu, by jego powierzchnia była idealnie gładka. Dodatkowy zabieg poleryzacji jeszcze podkreśla ten efekt. Takie wykończenie to bezpieczeństwo i odpowiednia higiena. Łóżko nie miało styczności z żadnymi chemicznymi preparatami, więc nie należy martwić się o reakcje dziecka na surowiec łóżka. Kolejną niebywałą zaletą domku – łóżka jest jego znakomita konstrukcja. Dużo przestrzeni ulokowanej blisko podłogi to gwarancja wygody dla Twojej pociechy. Na takie łóżko można łatwo wejść i łatwo z niego zejść, ale nie jest łatwo z niego spaść. To szczególnie istotne, gdy w takim łóżku miałyby zamieszkać młodsze dzieci. Domek jest pod tym względem naprawdę bezpieczny. Warto się na niego zdecydować również ze względu na jego wielkość. Tak okazały mebel sprawia, że można w nim swobodnie bawić się, uczyć i spędzać czas nie tylko w samotności, ale i z rodzicami, rodzeństwem czy małymi przyjaciółmi. Urocza, cudna forma mebla skłania do wymyślania różnych form aktywności. Wiele ciekawych projektów takich mebli, znajdziesz w polskich sklepach internetowych min. tutaj. Łózko – domek to kreatywny mebel, w którym Twoje dziecko nie będzie się nudzić i zawsze będzie czuć się wyjątkowo.

Świetnym w domku jest to, że posiada on tak naprawdę dosyć surową, prostą formę. Sama drewniana konstrukcja została stworzona do tego, by ją ocieplać różnymi dziecięcymi dodatkami. Kolorowe poduszki, modna pościel czy świecące lampiony nadają meblowi uroku, a całemu dziecięcemu pokojowi przytulnego charakteru. Ponadto do sosnowego stelaża łóżka można w pomysłowy sposób przywieszać różne dekoracje. Można do niego nawet przytwierdzić praktyczne pojemniki na dziecięce drobiazgi i skarby. Pudełko na kredki, ulubione figurki czy kolorowanki – tego typu rzeczy mogą być umieszczane na drewnianym domku. Potrzeba do tego jedynie trochę aranżacyjnej wyobraźni. Łóżko – domek po prostu zachwyca. I to nie tylko tych najmłodszych, lecz również starsze dzieci, jak i samych rodziców. Zalet tego nowoczesnego, pełnego wdzięku mebla jest wiele. Chyba najważniejszą jest jednak szeroki uśmiech dziecka codziennie, gdy budzi się w tak bajkowym, urzekającym miejscu.


Opublikowano

w