Fit Out – na czym polega?

officeObecnie, podstawą profesjonalnego biura i innych nieruchomości komercyjnych jest ich wygląd oraz użyteczność.

Aby wyglądać rzetelnie w oczach kontrahentów oraz klientów warto zadbać o to, by przestrzeń urządzona była w sposób funkcjonalny i wygodny. Dlatego, coraz bardziej popularną usługą jest fit out. Czym jest i czy warto z niej skorzystać?

Co to jest fit out?

Jest to usługa, w ramach której, klient otrzymuje kompleksowe zaprojektowanie przestrzeni i realizację prac w powierzchni biurowej i komercyjnej. W jej zakres wchodzi przygotowanie projektu budowlanego, architektonicznego, a także branżowego. Następnie ekipa przystępuje do prac remontowo- budowlanych, w ramach których przestawia ścianki działowe, montuje ścianki przesuwne, sufity podwieszane, instaluje drzwi i okna, niezbędną elektrykę, wentylację, klimatyzację, ogrzewanie, systemy przeciwpożarowe, oświetlenie, a także podłogi czy meble. Jak widać zakres prac jest na prawdę szeroki i obejmuje wszystkie czynności, które należy wykonać, aby pomieszczenia spełniały wymagania każdego klienta. Co więcej, fachowcy odpowiadają nie tylko za zaprojektowanie przestrzeni zgodnie z wytycznymi, ale także nadzorują i koordynują wszystkie prace, tym samym sprawiając, że remont przebiega szybko i bezproblemowo.

Dlaczego warto?

Korzystanie z usługi fit-out to nie tylko gwarancja terminowej realizacji, ale także brak konieczności kontaktowania się z różnymi firmami, aby znaleźć fachowców specjalizujących się w danej dziedzinie. Firma Interbiuro współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin, dlatego wszystkie prace idą sprawnie, bez przestojów spowodowanymi czekaniem na inną ekipę. Co więcej, po skorzystaniu z usługi fit-out, klient otrzymuje gwarancję, która trwa od 24 do 36 miesięcy, dlatego nie ma obawy o to, że coś zostanie wykonane nieprawidłowo lub niedbale. Kolejną kwestią jest fakt, że klient nie musi sam tracić czasu na wymyślanie, co ma się znaleźć w danej przestrzeni, jak ją funkcjonalnie zagospodarować oraz nadzorowanie całego procesu. Doświadczona firma zrobi to za niego, a jego jedynym zadaniem będzie przeniesienie niezbędnych rzeczy do pachnącego nowością, komfortowego i dobrze przemyślanego biura czy punktu handlowego.

Artykuł sponsorowany


Opublikowano

w