baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


O tej marce warto wiedzieć: Formplast

1986 rok. 8 wzorów doniczek. 5 wzorów wiader. Tak to się zaczęło. Dzisiaj: 7500 ton rocznie zdolności produkcyjnej i 20 lat doświadczenia. To robi wrażenie! Jeśli należysz do wąskiego grona osób związanych z branżą ogrodniczą i przemysłową, które nie słyszały o marce Formplast – najwyższa pora nadrobić zaległości.donice

Doniczki, wiadra, puszki przemysłowe to główne obszary zainteresowania, a równocześnie dziedziny produkcji marki. Ich znakiem rozpoznawczym jest również nieustanne wyglądanie w przyszłość – a co za tym idzie ulepszanie oferty o innowacyjne rozwiązania czy też dążenie do maksymalnego zoptymalizowania współczynnika parametrów do ceny. Za to właśnie Klienci z całej Polski pokochali Formplast – lidera w dziedzinie produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

Ponadto marka Formplast jest również doceniana za:

→ zespół zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników

→ priorytetowe podejście do ochrony środowiska i bezpieczeństwa osób

Dzisiaj posiadają już naprawdę szeroką bazę odbiorców, sukcesywnie powiększaną dzięki poczcie pantoflowej, stronie internetowej czy też referencjom i poleceniom, które także można przejrzeć w ramach witryny online.

Oferta Formplast spotkała się z ogromnym zainteresowaniem przede wszystkim ze strony rynku szkółkarskiego oraz ogrodniczego, co zaowocowało poszerzeniem oferty o nowe wzory solidnych doniczek produkcyjnych oraz akcesoriów do nich, takie jak podstawki czy uchwyty. Bardzo prężnie rozwija się również usługa spedycji. Wielką popularnością cieszą się zamówienia online, jednak to żadne zaskoczenie, bowiem system zamówień i sprzedaży producenta działa naprawdę sprawnie, szybko, bezpiecznie.

formplast logo

Aby dowiedzieć się więcej na temat samej firmy oraz oferty – warto zajrzeć na ich stronę. Znajdują się na niej między innymi: wizualizacja 3D donicy, możliwość zamówienia bezpłatnego katalogu oferty, informacje na temat współpracy czy też cennik dla klientów hurtowych.

Jedno jest pewne: to marka z doświadczeniem, ale też stale rozwijająca się – a wiadomo, że takie połączenie jest najbardziej obiecujące, stąd jeśli tylko oferta którą prezentuje marka jest tą, której szukasz – warto zapamiętać tę nazwę: Formplast.


Opublikowano

w

Tagi: