baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


Jak zlikwidować wilgoć i pleśń w domu

Wilgoć w mieszkaniu? Pleśń w domu? Jeśli nie mamy wystarczającej wiedzy na ten temat, problem może wydawać się naprawdę trudny do rozwiązania. Nie od dziś wiadomo – aby zmierzyć się z wrogiem, powinieneś najpierw dobrze go poznać, by znaleźć jego słabe strony.

Jak osuszyć dom?

grzybNajpierw należy się dowiedzieć, jakie są główne przyczyny zawilgocenia, by opracować najlepszy sposób na to, jak zlikwidować uciążliwą wilgoć. Oczywiście wśród nich możemy wymienić: brak odpowiedniej izolacji przeciwwilgociowej lub jej uszkodzone bądź nieszczelność. Ponadto, jeśli budynek znajduje się w okolicy, gdzie utrzymuje się duży poziom wód gruntowych, następuje wyraźne podciągania kapilarne wiążące się z brakiem właściwego odprowadzenia wód deszczowych. Pod wpływem oddziaływania wód deszczowych dostających się bezpośrednio pod budynek dochodzi do podniesienia się ich ciśnienia, a to prowadzi do tzw. nawilgacania kapilarnego. Dochodzi do niego na skutek braku odpowiedniej wentylacji – w pomieszczeniach kondensuje się para. Ciekawostką jest, że jedna osoba produkuje około 4 litry pary dziennie – litr wydychamy, na pozostałą ilość składa się: pranie, gotowanie, kąpiel oraz, oczywiście, parowanie ziemi z kwiatów doniczkowych itp. Aby walczyć z takim zawilgoceniem potrzebujemy naprawdę skutecznej i niezawodnej broni. Odkryciem jest System Drymat. Z uwagi na to, że pozostaje on całkowicie bezinwazyjny, nie niszczy w żaden sposób obiektów, a wręcz wpływa pozytywnie na ich strukturę. Eliminację wilgoć, grzyby i pleśnie!

Czego chcieć więcej?

Otóż dzięki temu Systemowi w środowisku dodatnim energetycznie cząsteczki wody dostają dodatni mikro ładunek energetyczny, co wpływa destrukcyjnie na nieproszonych gości, którzy przywędrowali do naszego domu wraz z wilgocią i rozrastają się wbrew naszej woli na ścianach. Co więcej, dzięki systemowi Drymat znacznie spadają koszty ogrzewania. Po osuszeniu diametralnie zmienia się termoizolacja budynku. Użycie takiego urządzenia wiąże się również z  bardzo małymi kosztami eksploatacyjnymi. Dzięki niemu możemy całkowicie wyeliminować zawilgocenie kapilarne i osuszyć czy odgrzybić budynek. Jego wykorzystanie na pewno będzie bardzo ważne w archiwach i muzeach, szpitalach, przedszkolach, szkołach, przychodniach, kościołach i innych obiektach publicznych, gdzie może dochodzić do wszelkiego rodzaju zakażeń czy infekcji. Każdy z nas przecież zdaje sobie sprawę, że większość zarazków przenosi się drogą kropelkową. Wilgoć w domu czy pleśń w mieszkaniu na pewno nie sprzyjają nikomu, zwłaszcza dzieciom , osobom starszym, chorym, astmatykom czy alergikom. Właśnie dlatego warto w porę zdobyć najważniejsze informacje, jak zlikwidować pleśń, grzyby, bakterie będące skutkiem wilgoci. Radą zawsze posłużą prawdziwi specjaliści.

 


Opublikowano

w

Tagi: