baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


Nowoczesne kinkiety do sypialni – alternatywa dla lampek nocnych

Szukasz pomysłu na modne oświetlenie swojej sypialni? Postaw na nowoczesne kinkiety! Lampy ścienne we współczesnym stylu będą kapitalną alternatywą dla tradycyjnych lampek nocnych. Co warto kupić? Sprawdź nasze propozycje!

Kinkiety w geometrycznym stylu

kinkietLampy przypominające geometryczne bryły kapitalnie nadają się do prostych, minimalistycznych aranżacji. Wtapiają się w ściany i dają nowoczesny efekt oświetleniowy.

Takie nowoczesne kinkiety do sypialni – https://designd10.pl/oswietlenie-designerskie/kinkiety również świetnie sprawdzą się w sypialni. Warto wtedy poszukiwać modeli, które będą zapewniały oświetlenie skierowane w dół, ponieważ pozwolą wtedy na wygodne poczytanie książki czy gazety przed pójściem spać.

Kinkiety – reflektory

Doskonałym pomysłem do nowocześnie urządzonej sypialni będą również kinkiety w formie reflektorów. Tym, co je wyróżnia, jest możliwość regulowania kąta padania światła, dlatego też można ustawić je w takiej pozycji, jaka będzie dla nas najwygodniejsza.

Nowoczesne kinkiety w tym stylu najczęściej mają prostą budowę. Dominują kolory jak biały, szary oraz czarny, ale w sprzedaży można znaleźć też efektowne nowoczesne kinkiety do sypialni zdobione kolorem złotym albo srebrnym.

Kinkiety w stylu industrialnym

Nadal bardzo popularne są kinkiety loft, czyli w stylu industrialnym. Wykonane z metalu mają prosty, surowy wygląd, a dzięki temu kapitalnie nadają się do aranżacji pomieszczeń, które wzorowane są na dawnych manufakturach.

Kinkiety loft będą świetne prezentowały się na tle drewnianego zagłówka albo też na ceglanej ścianie, aby nadać całemu wnętrzu przemysłowy klimat.

Kinkiety zwisające

Ciekawą propozycją do nowoczesnej sypialni będą również kinkiety zwisające. Składają się z niewielkiej oprawki na żarówkę albo też z oczka ledowego, które umieszczone jest na zwisającym kablu w dekoracyjnym oplocie.

Kinkiety zwisające mogą być wykończone w kolorze złotym albo srebrnym, co nadaje im gustowny, luksusowy wygląd, ale dostępne są również modele w kolorach monochromatycznych jak biały, szary czy czarny.

Kinkiety LED

W nowoczesnej sypialni warto też zamontować kinkiety LED o fantazyjnych kształtach, na przykład przypominające kwadrat, okrąg. Takie kinkiety nadają wnętrzu niebanalny wygląd i od razu przyciągają wzrok.

Kinkiety na ruchomych ramionach

W końcu warto także sprawdzić nowoczesne kinkiety do sypialni wyposażone w długie, ruchome ramiona. Wyglądają efektownie, a przy tym są bardzo funkcjonalne i wygodne w stosowaniu, dlatego też świetnie nadają się dla osób, które poszukują praktycznych produktów o eleganckim wyglądzie.

Materiał zewnętrzny


Opublikowano

w