baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


Okna i drzwi PCV

Okna z PVC (polichlorku winylu) zaczęto produkować na większą skalę w latach 60. XX wieku. PVC to tworzywo sztuczne o dużych możliwościach termoizolacyjnych i wytrzymałości mechanicznej. Jego właściwości sprawiły, że stało się popularnym materiałem w branży budowlanej, zwłaszcza do produkcji okien.

Okna i drzwi PCV znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, biurach, sklepach i zakładach przemysłowych. System projektowania i produkcji AS Dom umożliwia w pełni dostosowanie wyrobów do konkretnych potrzeb Klientów niezależnie czy prowadzą nową inwestycję czy dokonują remontu lub modernizacji.okno wrstwy

Ciepło

Okna PCV dzięki nowoczesnej wysokiej technologii budowy profili są znakomitym materiałem izolacyjnym. System specjalnych komór w profilach ram i skrzydeł działa jak poduszka powietrzna dodatkowo zwiększając izolację cieplną. Podwójny układ uszczelek i zestaw szyb zespolonych (współczynnik K od 0,7) wraz z doskonałym systemem sztywnych okuć obwiedniowych umożliwiają dotrzymanie nawet najsurowszych norm ochrony cieplnej.

Cicho

Ochrona przed hałasem wymaga dopracowania każdego szczegółu konstrukcyjnego. Okna PCV posiadające dwie uszczelki z nowego materiału EPDM, wielokomorową budowę profili oraz szyby standardowe redukują hałas o 36 dB, a specjalne szyby dźwiękochłonne powodują zmniejszenie hałasu w pomieszczeniach nawet o 50 dB.

Bezpiecznie

Zwykłe okna nie są dla włamywaczy poważniejszą przeszkodą. Okna PCV wyposażone w kilkustopniowe zabezpieczenia w systemie okuć oraz szyby o zwiększonej odporności na włamanie dają najwyższy stopień bezpieczeństwa. Okna z PVC są odporne na warunki atmosferyczne, nie korodują, nie gniją ani nie wymagają malowania, co sprawia, że są stosunkowo łatwe w utrzymaniu.

Indywidualnie

Okna PCV mogą zostać wykonane w dowolnym rozmiarze i kształcie a następnie montowane zarówno w budynkach współczesnych jak i obiektach zabytkowych – realizujemy najśmielsze i najbardziej wysmakowane projekty.

Kolorowo

Standardowe okna PCV produkowane są w kolorze białym. Nie ma jednak żadnych ograniczeń i chętnie spełnimy wszelkie indywidualne życzenia kolorystyczne poprzez lakierowanie lub naklejenie trwałej folii. Stosowane przez nas szyby są idealne gładkie i przeźroczyste. Mogą być bezbarwne lub barwione o walorach przeciwsłonecznych – według Państwa potrzeb i gustów.

Najlepiej

Produkty PCV posiadają:
Certyfikat Systemu Jakości ISO 9002.
Certyfikaty Zgodności Instytutu Techniki Budowlanej.
Atesty Państwowego Zakłady Higieny.


Opublikowano

w

Tagi: