Oryginalne łóżka do sypialni

Sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. To miejsce, gdzie domownicy spędzają swój wolny czas, odpoczywając i regenerując siły na kolejny dzień pełen wrażeń. To właśnie dlatego sypialnia powinna być odpowiednio urządzona, by była nie tylko komfortowa, ale i wyjątkowa.

3_1stilo2

Oryginalne łóżka do sypialni

Nie ulega wątpliwości, że najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko. Zapewnia ono swojemu użytkownikowi komfortowy i zdrowy sen. Fakt, że mebel ten pełni funkcję typowo użytkową, nie oznacza jednak, że nie może być piękny i jedyny w swoim rodzaju.

Na szczęście w sieci i sklepach meblowych znaleźć można oryginalne i ciekawe łóżka, które staną się ozdobą każdej sypialni. Łóżka tapicerowane do sypialni, łóżka metalowe czy też… wodne – wszystko zależy od fantazji i stylu, w jakim ma być utrzymane pomieszczenie.

Łóżka tapicerowane do sypialni

Łóżka tapicerowane to wyjątkowe meble, które dodadzą charakteru nowoczesnej sypialni o prostym wystroju. Co ciekawe, ich kształt często odbiega od standardowego prostokąta. Stąd też w sklepach meblowych znaleźć można łóżka w kształcie idealnego okręgu.

Oprócz oryginalnego wyglądu, łóżka tapicerowane mają jeszcze jedną zaletę – są łatwe do utrzymania w czystości, dlatego świetnie nadają się do użytkowania przez alergików. Materiały używane do ich obicia są mocne i wytrzymałe. Nowoczesne łóżka tapicerowane do sypialni są funkcjonalne i niezwykle futurystyczne – zwłaszcza, jeśli wyposaży się je w oświetlenie LED.

Łóżka metalowe

Łóżka wykonane z fantazyjnie wygiętego metalu doskonale nadają się zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrz. Biały metal świetnie wpisze się w prowansalski lub skandynawski wystrój sypialni. Czarny kolor ramy stworzy klasyczną kompozycję z ciemnym drewnem w pomieszczeniu.

Wydawać by się mogło, że metalowe łóżko wcale nie jest czymś nowoczesnym i specjalnie odkrywczym. Wystarczy jednak przekonać się na własne oczy, jakie kształty może przybrać rama stworzona z metalu. Prawdziwe bajkowe zawijasy i ozdobniki będą dekoracją każdej sypialni.


Opublikowano

w