baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


Budownictwo – Rekomendowani dostawcy

Ponieważ współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku, polecamy Państwu w obszarze instalacji wewnętrznych towary takich dostawców jak: KAN, Uponor, Galmet, De Dietrich, Instal-Projekt, Herz, Deante, Jeremias, Valvex i innych. Informacje na temat dostawców szczególnie przez nas rekomendowanych, znajdą Państwo poniżej:
uponorUponor jest wiodącym światowym dostawcą instalacji do dystrybucji z.w., c.w.u., instalacji grzejnikowych oraz ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego stosowanych w budynkach mieszkalnych, publicznych biurowych, przemysłowych oraz usługowo-handlowych.
Przykładową realizacją Uponor w Polsce jest instalacja centralnego ogrzewania w systemie Uponor MLC oraz instalacje ogrzewania podłogowego w ekskluzywnym hotelu SPA Dr Ireny Eris w Krynicy Zdrój o powierzchni 1500 metrów kwadratowych.
kanKAN jest producentem rurowych systemów instalacyjnych przeznaczonych do instalacji wewnętrznych grzewczych, wody zimnej i ciepłej, ogrzewania podłogowego i ogrzewania powierzchni zewnętrznych. W zakresie systemu KAN-therm oferowane są następujące grupy materiałów rur i złącz:

KAN-therm Steel – rury  ze stali węglowej  ocynkowanej zewnętrznie  wraz ze złączkami zaprasowywanymi w średnicach od Ø15 do Ø108 mm.
KAN-therm Inox – rury  ze stali nierdzewnej wraz ze złaczkami zaprasowywanymi w średnicach od Ø15 do Ø108 mm.
KAN-therm Push – rury polietylenowe PE-Xc i PE-RT wraz złaczkami z pierścieniem nasuwanym w wykonaniu z PPSU lub z mosiądzu w średnicach od Ø12 do Ø32 mm
KAN-therm Press – rury wielowarstwowe wraz ze złączkami zaprasowywanymi w wykonaniu z PPSU lub z mosiądzu w średnicach od Ø16 do Ø63 mm,
KAN-therm PP – rury i kształtki wykonane z polipropylenu PP-R, rury PP stabilizowane aluminium lub włóknem szklanym w średnicach od Ø16 do Ø110 mm.


Opublikowano

w