baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


5 zalet toalet przenośnych

toalety

Mobilne kabiny można zobaczyć niemal wszędzie: na koncertach plenerowych, obok placów budowy, na terenie świetlic wiejskich czy na działkach. To efekt niezaprzeczalnych zalet, jakie niesie ze sobą wynajem toalet przenośnych Poznań czy Kraków są doskonałym przykładem tego, jaką popularnością cieszy się wspomniane rozwiązanie. Sprawdźmy więc, co konkretnie za nim przemawia.

1. Łatwość w przenoszeniu

Toalety przenośne, jak sama nazwa wskazuje, nie sprawiają większego problemu podczas transportu. Można je nawet własnoręcznie przestawić w każdym momencie. Nie oznacza to jednak, że nie są stabilne. Wręcz przeciwnie. Przemyślana konstrukcja jest nie do naruszenia, ale gdy tylko zachodzi taka potrzeba, można w dwie osoby przesunąć kabinę w nowe miejsce – bez specjalistycznych narzędzi czy wozów. To bardzo ułatwia gospodarowanie przestrzenią podczas wynajmu toalet przenośnych w Krakowie i innych dużych miastach.

2. Wysoki poziom higieny

Kabiny powstają z łatwych w konserwacji i czyszczeniu tworzyw sztucznych. Utrzymanie w nich wysokiego poziomu higieny nie jest w związku z tym żadnym wyzwaniem. Wystarczą podstawowe środki czystości. Na dodatek plastik nie rdzewieje przy kontakcie z wilgocią, a także nie stwarza dobrych warunków do rozwoju grzybów, pleśni, bakterii czy wirusów. Samo czyszczenie kabiny trwa około 5-10 minut w zależności od poziomu zanieczyszczenia czy konieczności przeprowadzenia dezynfekcji.

3. Komfort użytkowania

Projekt toalety przenośnej zakłada połączenie ze sobą oszczędności miejsca oraz maksymalnego komfortu użytkowania. Dzięki temu nie zajmują one z zewnątrz zbyt dużego terenu, a wewnątrz pozostawiają wystarczają przestrzeń do swobodnego poruszania się. Wystarczy wspomnieć, że w środku znajduje się jeszcze miejsce na zlew z bieżącą wodą, a nawet – w zależności od modelu – na pisuar.

4. Dostosowanie kabin do potrzeb

Czasami potrzeba jednak jeszcze więcej miejsca lub dodatkowego wyposażenia. Na szczęście wynajem toalet przenośnych Poznań, jak również w jego okolicach oferowany jest dostęp do wielu różnych modeli. Niektóre z nich mają w środku pisuar, inne udogodnienia dla osób z ograniczeniami ruchowymi, a pozostałe mogą mieć zupełnie inne wymiary czy kolory. Większość opcji można spokojnie uzgodnić z firmą, która zajmuje się wypożyczaniem kabin na wydarzenia lub place budowy. Wystarczy poinformować o swoich potrzebach.

5. Atrakcyjna cena wynajmu

Ostatnia istotna zaleta jest oczywiście związana z kosztem eksploatacji oraz wynajmu kabiny. Świetlice wiejskie, parki czy tereny przeznaczone na koncerty w plenerze muszą mieć w pobliżu jakiś sanitariat. Wybudowanie nowego pomieszczenia to spory koszt. Tymczasem wynajem higienicznych toalet stanowi zaledwie ułamek takiego wydatku – nawet w perspektywie długoterminowej.

Jeśli interesuje Państwa korzystny wynajem toalet przenośnych Kraków i Poznań są miastami, w których można zamówić nasze kabiny. Zapraszamy w związku z tym do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty.

Artykuł sponsorowany

Opublikowano

w