Akcesoria do okien VELUX

markizy mhl

Okna VELUX łączą w sobie niepowtarzalny wygląd z najwyższą jakością produktów. Dostępna jest dla nich gama akcesoriów.

MARKIZY MHL

Markizę obsługuje się od wewnątrz. Po obróceniu skrzydła o 180° należy przymocować ją do zaczepów umieszczonych w dolnej części skrzydła od strony zewnętrznej. Podczas nieużywania markizy pozostaje ona zrolowana pod górnym oblachowaniem okna – całkowicie niewidoczna. Markizy MHL pasują do wszystkich okien typu GZL, GGL i GHL.

ROLETY RHL

rolety rtl

Wszystkie rolety RHL posiadają uchwyt, za pomocą którego można swobodnie nimi operować. Do rolet w oknach wysoko umiejscowionych można stosować drążek w połączeniu ze specjalnym adaptorem. Rolety RHL pasują do wszystkich okien typu GZL, GGL i GHL.

ROLETY DKL „SJESTA”

Przesuwana jest po specjalnych aluminiowych prowadnicach, które kryją brzegi materiału i utrzymują roletę w wybranej pozycji. Do rolet w oknach wysoko umiejscowionych można stosować drążek. Rolety DKL pasują do wszystkich okien typu GZL, GGL i GHL.

ŻALUZJE PAL

Żaluzję PAL obsługuje się przy pomocy sznurka, który umożliwia całkowite opuszczenie lub uniesienie żaluzji oraz ustawienie w żądanej pozycji. Żaluzje PAL pasują do wszystkich okien typu GZL, GGL i GHL.

ROLETY PLISOWANE FHL

plisowane

Przesuwana po specjalnych aluminiowych prowadnicach, które kryją brzegi materiału i utrzymują roletę w wybranej pozycji. Do rolet w oknach wysoko umiejscowionych można stosować drążek. Rolety plisowane FHL pasują do wszystkich okien typu GZL, GGL i GHL.

Zdalne operowanie oknami:

DRĄŻEK
Do okien dachowych umieszczonych poza zasięgiem ręki VELUX oferuje drążek teleskopowy ZCT 200 o regulowanych długościach 103, 130, 157 i 183 cm. Możliwość zastosowania do obsługi rolet RHL (wymagany dodatkowy adaptor) oraz rolet FHL i DKL.

CIĘGNA
System cięgien ZAZ O10 o długości 5 m pozwala na otwieranie i zamykanie okien umieszczonych na wysokości do 6 m nad podłogą.

ADAPTOR
Adaptor ZOZ 040 pozwala na obsługiwanie rolety za pomocą drążka.

ELEKTRYCZNE STEROWANIE OKNAMI
System elektrycznego sterowania składający się z: silnika WMG 500 i sterownika WUX 120 pozwala na uchylanie okien o ok. 22 cm. Można go stosować tylko z oknami typu GGL.


Opublikowano

w

Tagi: