Analizator okablowania strukturalnego DTX-1800

analizator okablowaniaPo debiucie analizatora jakości energii FLUKE 435, ofera firmy Flike została wzbogacone o certyfikacyjny analizator okablowania DTX-1800. Jest to zaawansowany miernik przeznaczony do cwykonania pomiarów okablowania strukturalnego. Charakteryzujący się bardzo dużą szybkość działania, pasmo 900 MHz, intuicyjna diagnostyka oraz IV klasa dokładności sprawiają, iż DTX jest najszybszym i najdokładniejszym miernikiem do certyfikacji sieci na rynku.

Tester serii DTX jest najnowszym produktem firmy Fluke Networks a jednocześnie najnowocześniejszym testerem okablowania strukturalnego. Wychodzi on naprzeciw oczekiwaniom i przyszłym wymaganiom standaryzacyjnym stawianym konwergentnym sieciom teleinformatycznym. Jest jedynym testerem, który dzięki swoim właściwościom stanowi otwartą platformę dla przyszłych struktur sieciowych mających za zadanie łączyć w jednym kablu wszystkie usługi od tradycyjnej łączności telefonicznej, transmisji danych po usługi szerokopasmowe z telewizją łącznie. Tester serii DTX jest przystosowany do weryfikacji okablowania skrętkowego w paśmie do 862 MHz z uwzględnieniem przyszłych opracowań dotyczących np. 10 GigaBit Ethernet, usług szerokopasmowych, sygnałów video. Dodatkowo jest również wyposażony w komplet przystawek zapewniających właściwy styk z okablowaniem 75 Ohm (50 Ohm) i odpowiednim złączem typu F dla usług CATV i CCTV co znacznie rozszerza jego zastosowanie. DTX jest obecnie pierwszym testerem na rynku, który spełnił wymagania dla testerów okablowania strukturalnego IV poziomu dokładności.

W ramach prowadzonej działalności oferujemy wykonanie pomiarów okablowania strukturalnego. Firma Flike zaprasza do współpracy.


Opublikowano

w