baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


Czy mieszkanie na obrzeżach Warszawy to dobry pomysł?

wawaWarszawa ma ponad 500 km kwadratowych, na których pracują i mieszkają tysiące osób. Jedni wybierają mieszkania w centrum miasta, inni zaś uciekają od hałasu i zgiełku ulic na obrzeża. Co roku powstaje coraz więcej nowych kompleksów mieszkalnych, które oferują potencjalnym nabywcom szereg udogodnień. Najwięcej nowych inwestycji powstaje w jednej z największych, a zarazem najmłodszych dzielnic Warszawy. Z czego słynie Białołęka i dlaczego tak wiele osób decyduje się na kupno mieszkania właśnie tam? Zapraszam do lektury.

Przedmieścia i ich zalety

Prędzej czy później w życiu każdego młodego człowieka przychodzi moment na to, aby zmienić miejsce zamieszkania. W pewnym wieku młode osoby chcą założyć własną rodzinę i wieść długie, spokojne życie, a gdzie najlepiej o spokój i bliskość natury? Na przedmieściach oczywiście. Nowe mieszkania Białołęka powstają w zaskakująco szybkim tempie. Dla młodych par to bardzo dobrze, ponieważ mają w czym wybierać.

Nowoczesne osiedla są przystosowane do potrzeb swoich mieszkańców w każdym calu. Posiadają dostęp do prywatnego, podziemnego garażu z indywidualnymi miejscami parkingowymi. Dla bezpieczeństwa mieszkańców nowe mieszkania na Białołęce są chronione całodobowo systemem kamer i zabezpieczeń, takich jak monitoring, czy zamykane na specjalny pilot bramy wjazdowe. Dzięki temu żadna niepożądana osoba lub potencjalny złodziej nie ma dostępu do prywatnych pojazdów mieszkańców, a tym bardziej do ich mieszkań.

Nowoczesne osiedla to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa i spokoju, to również szereg atrakcji, których nie znajdziemy w centrum miasta. Są to między innymi liczne tereny zielone, parki krajobrazowe, trasy rowerowe, a nawet rzeki i jeziora. Na przedmieściach nie zabraknie również innych udogodnień, takich jak punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola czy też obiekty sportowe.

Ponadto dobrze rozwinięta sieć miejskiej komunikacji umożliwia mieszkańcom szybkie dotarcie do i z centrum Warszawy. To niezwykle ważne dla osób pracujących na co dzień w mieście.

Podmiejska atmosfera w nowoczesnym stylu

Nowe mieszkania Białołęki wykorzystują najnowszą technologię, aby zapewnić mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo. Nowoczesne kompleksy budynków wielorodzinnych zapewniają komfort dzięki niskiej zabudowie. Niska zabudowa to również niezwykle przestronne korytarze i szerokie klatki schodowe.Przemyślany układ pomieszczeń oraz klimat natury sprawiają, że Białołęka cieszy się coraz większą popularnością wśród młodych osób nastawionych na rozwój osobisty oraz aktywnie spędzających czas.

Dodatkowym udogodnieniem nowych osiedli jest to, że wiele zapewniają dostęp do prywatnych ogródków, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się pięknym mieszkaniem w doskonałej lokalizacji, a do tego jeszcze z kawałkiem własnej ziemi. Bo kto z nas nie marzył nigdy o własnym mieszkaniu z ogródkiem?

Na atrakcyjność nowych mieszkań na przedmieściach Warszawy wpływa również cena, która jest znacznie niższa, niż w przypadku mieszkań w centrum miasta.Dobre usytuowanie budynków, duże, panoramiczne okna, które wspaniale oświetlają wnętrza, a do tego windy dające komfort mieszkańcom. To i wiele innych można znaleźć właśnie w nowoczesnych osiedlach powstających na Białołęce.

Podsumowując, mieszkania na przedmieściach zapewniają wszystkie niezbędne udogodnienia do życia. Są nie tylko ciche, ale przede wszystkim bezpieczne, a to szczególnie ważne w przypadku małych dzieci. Warto więc rozważyć Białołękę, jako przyjazne miejsce do zamieszkania.


Opublikowano

w

Tagi: