baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


Dlaczego wybrać rolety plisowane?

Jak powszechnie wiadomo, rolety okienne to nie tylko estetyczny element wystroju naszego wnętrza, lecz także pewnego rodzaju ochrona okienna posiadająca wiele użytecznych funkcji i zalet.

Rolety okienne – funkcje

Rolety okienne posiadają wiele przydatnych funkcji, które bezpośrednio wpływają na pomieszczenie, w jakim zostały one zamontowane. Po pierwsze chronią wnętrze pomieszczenia przed nadmiernym przepływem promieni słonecznych, a co za tym idzie, również ograniczają, przedostanie się szkodliwych promieni UV, które wpływają np. na blaknięcie tkanin. W czasie zimowym zaś zmniejszają straty w cieple, tworząc termiczną ochronę przed wdzieraniem się zimnego powietrza z zewnątrz. Rolety okienne pomagają również w zaciemnianiu pomieszczenia nocą, poprawiając jakość naszego wypoczynku, jak i doskonale zapewniają prywatność wnętrza, chroniąc mieszkańców przed światem zewnętrznym.

Rolety plisowane – odpowiednie do każdego pomieszczenia

obraz_1Na rynku mamy szeroki wybór rolet tj. rolety rzymskie, dzień i noc, drewniane, bezinwazyjne, a także plisowane i to właśnie te ostatnie obecnie zyskują największą popularność. Plisowane rolety, inaczej zwane po prostu plisami to nic innego, jak typ rolet, który charakteryzuje się tym iż można zastosować je w dowolnym miejscu okna – góra, dół lub środek, a delikatnie harmonijkowy materiał sprawia, że okna w rezultacie wyglądają bardzo oryginalnie i modnie. Bardzo ważną zaletą tego typu rolet jest także możliwość zastosowania ich nawet przy nietypowych kształtach okien, sprawdzą się doskonale na oknach łukowych, trapezowych czy owalnych. Szukając rolet plisowanych, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Knall, która w swoim asortymencie posiada szeroki wybór plisów w wielu barwnych kolorach, umożliwiając zamówienie rolet idealnie pod wymiar, jaki oczekujemy. Takie właśnie plisy na wymiar oferuje sklep internetowy. Tkaniny, z jakich są wykonywane rolety, posiadają niezbędne certyfikaty a wśród nich znaleźć można również opcje niepalne, co jest ogromnym plusem, natomiast same profile wytwarzane są z wysokogatunkowego aluminium.

Wybierając plisy okienne online, warto zwrócić uwagę na rolety plisowane, gdyż dzięki nim możemy mieć pewność, że nie tylko doskonale ochronimy pomieszczenie, lecz sprawimy również, że stanie się eleganckie.


Opublikowano

w

Tagi: