Fototapety dla dzieci od Uwalls

Jeśli zastanawiasz się jaki rodzaj wykończenia wybrać na ściany pokoju swojego dziecka, weź pod uwagę nie tylko aspekt zdobniczy, ale przede wszystkim łatwość utrzymania w czystości i brak wpływu na zdrowie mieszkańca pokoju.
Jeśli chodzi o aspekt ozdobny to duży potencjał tkwi w fototapetach, które pozwalają dzieciom wyrazić swój twórczy potencjał oraz umożliwią stworzenie różnorodnych kompozycji, które wprowadzą do pokoju malucha sporo oryginalności.

tęczaJeśli Twoje dziecko uwielbia barwne akcenty i doskonale czuje się w kolorowych wnętrzach pełnych różnorodnych dodatków powinieneś zainteresować się produktami ze strony https://uwalls.pl/fototapety-dla-dzieci/.

O ile o wyborze odpowiednich mebli powinieneś decydować sam, to w planowaniu wystroju ścian można podzielić się decyzyjnościom z dzieckiem. Uwalls oferuje szeroki zakres tematów fototapet ze świata bajek i legend. Umieszczone na ścianach kolorowe obrazki pobudzają wyobraźnię, ale mogą też być sposobem na utrwalenie wiedzy (przed)szkolnej.

angielskiDla tych najmłodszych, najlepszym tematem mogą być postaci z bajek, zwierzęta, liczby, kolory lub. Nieco starszym pociechom inspirująca może być mapa ziemi, angielskie słówka czy układ słoneczny.

Wybierając fototapety na wymiar Uwalls wybieracie również ekologiczne rozwiązanie. Wybitnie ekologiczną technologią jest zastosowanie w nich druku lateksowego, gdyż cechą farb lateksowych jest zastąpienie w składzie rozpuszczalnika przez mieszaninę wody z polimerem. Dzięki temu są one nieszkodliwe, a zapach druku szybko znika po wywietrzaniu w ciągu dnia.

Technologia lateksowa odznacza się również innymi zaletami takimi jak: dłuższa żywotność drukowanych materiałów, wysoka odporność na warunki zewnętrzne i promienie UV, lepsza ostrość i szczegółowość druku oraz duża bezwonność.

Aby fototapety zachowały przyzwoity wygląd na dłuższy czas, producent zaleca pokryć je lakierem, który zapewni dodatkową ochronę, trwałość użytkowania i zmywalność. Należy jednak zwrócić uwagę na skład lakieru – najlepiej, aby był z odpowiednim atestem.


Opublikowano

w