Funkcjonalne meble od Hugle

Meble nowoczesne, utożsamiane często ze stylem skandynawskim, cieszą się naprawdę bardzo wysokim uznaniem i zaciekawieniem.

mebleJest tak, ponieważ że ten rodzaj mebli, które przecież dostępne są dziś na rynku w dużych ilościach, są projektowane i wykonywane według nowoczesnych koncepcji i z wykorzystaniem rozmaitych materiałów. Ten rodzaj asortymentu cieszy się popularnością wśród wszystkich klientów wielu różnorodnych firm meblowych.

Funkcjonalnie i nowocześnie

Poszukując rozwiązań funkcjonalnych i nieszablonowych, natknęliśmy się na ofertę marki Hugle (hugle.pl). Firma oferuje meble w stylach: skandynawskim i industrialnym o nierozpraszających liniach, w tym:

  • stoły, stoły rozkładane, stoliki kawowe i pomocnicze ,
  • krzesła tapicerowane,
  • biurka,
  • konsole,
  • regały, komody, szafki rtv i szafki nocne,
  • meble ogrodowe.

Poszukujący unikalnych mebli a jednocześnie ceniący funkcjonalność, z pewnością odnajdą w tej ofercie coś ciekawego. Wysokiej jakości materiały z których wykonane są meble charakteryzują się nietypowymi połączeniami elementów drewnianych ze stalą. Drewno daje wrażenie ciepła i przytulności, która w zderzeniu z chromowanym metalem nadaje wnętrzu charakterystyczny, unikalny, loftowy charakter.

Dzięki uproszczeniu linii meble wpisują się w filozofię clutter-free, dzięki czemu są odpowiednie dla produktywnego działania. Ich design zapewnia odpowiednie wrażenia estetyczne, co sprawia, że nawet przeznaczenie całego czasu na zabawę będzie jeszcze przyjemniejsze niż zwykle. Projektanci mebli Hugle wyszli z założenia, że nie miejsce w mieszkaniu, ale funkcja mebla jest najważniejsza. Poskutkowało to stworzeniem serii produktów, których trwałość odpowiada wysokiej klasy meblom hotelowym, a jednocześnie każde z nich mogłoby stać się dla kogoś najbardziej intymnym, prywatnym meblem, jaki chciałoby się ustawić w domu.

Każdy kto poszukuje idealnego biurka czy krzesła może również zapoznać się z niespotykanymi, a zarazem praktycznymi projektami na stronie firmy Hugle. Nowoczesna forma przyciągająca wzrok będzie się perfekcyjnie wpasowywać zarówno we wnętrza, których ściany zdominowane są przez tapetę lub cegłę, jak i w inne, nowoczesne wykończenia.

Oferta firma prezentuje funkcjonalne, eleganckie i uniwersalne meble, charakteryzujące się genialnymi w swej prostocie konstrukcjami, które mogą pełnić funkcję wyposażenia ogrodu lub dodatków aranżacyjnych. Są to różnego rodzaju ławki, stoliczki, wieszaki czy drewniane, duże donice na stalowej podstawie.


Opublikowano

w