baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


Grzałki przemysłowe

Linie technologiczne (przemysłowe) to nowoczesne rozwiązania, które znacznie usprawnia produkcję, poprzez dokładna i zsynchronizowane wytworzenia konkretnych produktów lub części w krótkim czasie.

grzalkaOgrzewanie różnych materiałów i substancji jest jedną z głównych potrzeb przemysłu bez względu na obszar technologii, której ten przemysł dotyczy. Technika zna różne metody ogrzewania materiałów i substancji w przemyśle, jednak zdecydowanie najbardziej popularne jest ogrzewanie przy pomocy grzałek elektrycznych, a firma Sinkoplex od jest wiodącym producentem sprzętu grzewczego na rynku.

Zastosowanie grzałek elektrycznych

Grzałki elektryczne spełniają swoje zadanie w wielu obszarach przemysłu – od zastosowań domowych – w ogrzewaczach wody, czajnikach elektrycznych, pralkach czy grzejnikach, które znajdziemy niemal w każdym domu. po przemysłowe grzałki stosowane w niemal wszystkich gałęziach przemysłu – od przemysłu spożywczego, przetwórczego i gastronomii, przez przemysł chemiczny, drzewny, samochodowy czy meblarski. W zależności od potrzeb i stawianych przed nimi zadań, firma Sinkoplex oferuje różne typy grzałek.

Grzałka patronowa – uniwersana dla przemysłu

Wśród dostępnych na rynku grzałek wyróżniamy szereg najróżniejszych typów, różniących się budową, technologią tworzenia, mocą czy materiałem, z których zostały zbudowane. Inne grzałki stosowane są przy ogrzewaniu ciał stałych, inne do ogrzania cieczy lub powietrza.
Grzałki patronowe to jedne z najbardziej uniwersalnych typów grzałek. W przemyśle spożywczym stosowane są do ogrzewania cieczy, w przemyśle chemicznym czy budowlanym, wykorzystywane są przy konstrukcji wtryskarek z kolei w przemyśle meblowym znajdują zastosowanie w okleiniarkach.

Typy grzałek i specyfikacja

Grzałki patronowe występują w kilku różnych podtypach, w zależności od przeznaczenia ich montażu. Są to trwałe grzałki o stosunkowo wysokiej mocy pomimo małej powierzchni grzewczej, a dzięki pasowaniu h7 mogą wytrzymać stałą pracę w temperaturze do 550 stopni.
W naszej ofercie znajdą Państwo również grzałki z wbudowanym czujnikiem temperatury oraz grzałki ze zróżnicowanym rozkładem mocy, co pozwala na zmniejszenie strat cieplnych na końcach grzałek.

Jeśli poszukują Państwo odpowiedniej grzałki dla swojego biznesu, nasza Firma spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Artykuł partnera


Opublikowano

w

Tagi: