Grzejniki dekoracyjne firmy Imers

Grzejnik Cubic Imers

Jeśli planujesz remont, postaw na nowoczesne grzejniki dekoracyjne firmy Imers Odpowiednie ogrzewanie w domu zapewnia komfort szczególnie w sezonie jesienno-zimowym. Zakup grzejników do mieszkania, domu lub biura to inwestycja na lata, która powinna być przeanalizowana i dostosowana do potrzeb mieszkańców oraz parametrów budynku. Bardzo ważna jest zarówno funkcjonalność, jak i wygląd zewnętrzny produktu.

Co jest istotne przy wyborze grzejnika dekoracyjnego do domu czy biura?

sizer 2
Grzejnik Sizer Imers

Bardzo ważne jest, aby grzejnik wyprodukowany był z wysokiej jakości materiału oraz posiadał odpowiednio dopracowane detale. Akcesoria powinny idealne komponować się z produktem i razem tworzyć świetny zestaw, który doskonale sprawdzi się w wielu rozwiązaniach. Podczas budowy lub remontu instalacji grzewczej w domu bądź mieszkaniu bardzo ważne jest, aby dokonać odpowiedniego rozmieszczenia grzejników. Niezwykle istotne kryterium spełnia również wybór parametrów mocy oraz efektywności. Odpowiednio dobrane grzejniki powinny spełniać swoją funkcję źródła ciepła na najwyższym poziomie.

Walory estetyczne wyznacznikiem inwestycji. Dobre grzejniki dekoracyjne to podstawa

eten
Grzejnik Eten dekoracyjny pokojowy pionowy

Bardzo często oprócz odpowiedniej funkcjonalności grzejników pod uwagę brane są ich walory estetyczne. Odpowiednio dobrane źródła ciepła mogą być fenomenalną ozdobą domu, mieszkania lub biura. Grzejniki dekoracyjne Imers posiadają wszystkie te atuty. Wysoka jakość wykonania, dbałość o detale, a także designerskie wzory to cechy, które Klienci bardzo doceniają. Nowoczesne technologie produkcyjne pozwalają stworzyć takie produkty, które wyróżniają się znaczną wydajnością grzewczą zawartą w niepowtarzalnych konstrukcjach.

Nowoczesne grzejniki ozdobne Imers, a więc funkcjonalność i elegancja w jednym

Nasza firma posiada szeroką ofertę stylowych grzejników ozdobnych, chromowanych lub retro. Każdy z naszych produktów wyróżnia się doskonałą konstrukcją, wysokiej jakości wykonaniem oraz nowoczesnym podejściem do wyglądu. Grzejniki Deco, Eten lub Cubic to faworyci wśród grzejników ozdobnych dekoracyjnych. Swoim wyglądem dodają w najprostszych wnętrzach fenomenalnego stylu. Nie inaczej jest w przypadku grzejników retro. Grzejniki Art, Pinea czy Syntia to kolejne bestsellery z tej kategorii. Wyróżniają się swoją prostotą, a jednocześnie gustownym stylem. Doskonale wkomponują się w starszym budownictwie, jak i w nowoczesnych wnętrzach.

Źródło: https://imers.pl/grzejniki-dekoracyjne/


Opublikowano

w