Hale namiotowe od Ekodynamic

Wytrzymałość tradycyjnych budynków, a do tego lekkość oraz mobilność przenośnych obiektów – te cenne zalety łączą w sobie hale namiotowe produkowane przez wrocławską spółkę Ekodynamic, która zaopatruje w nie przedsiębiorców już od ponad dwóch dekad. Do grona naszych odbiorców należą także zarządcy obiektów sportowych. Oprócz tego w ofercie znajdą Państwo namioty reklamowe oraz okazjonalne, które cieszą się zainteresowaniem organizatorów wydarzeń plenerowych, takich jak wesela, targi albo eventy biznesowe.

Producent hal namiotowych szytych na miarę

halaKażdą halę projektujemy biorąc pod uwagę potrzeby zleceniodawcy i specyfikę jego działalności. W ofercie posiadamy oczywiście gotowe hale, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby odpowiednio je zmodyfikować, zgodnie z preferencjami klienta. Proponujemy Państwu wielozadaniowe hale tradycyjne, pneumatyczne (których najważniejszą zaletą jest utrzymywanie stałej temperatury) oraz typowe hale przemysłowo-magazynowe.

Hale na każdą pogodę

Hale namiotowe firmy Ekodynamic zapewnią odpowiednie bezpieczeństwo niezależnie od pogody. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych wodoodpornych materiałów wysokiej jakości są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak opady deszczu i śniegu, gradobicia i silne promieniowanie słoneczne. Niestraszne im również mocne wiatry, ponieważ mimo braku fundamentów, opracowana przez nas konstrukcja wyróżnia się stabilnością.

Kompleksowa opieka

Oprócz najwyższej jakości materiałów, innowacyjnego podejścia oraz projektów wyczerpujących wszystkie oczekiwania zleceniodawców, producent hal namiotowych Ekodynamic proponuje Państwu również montaż obiektów. Czynność ta nie jest skomplikowana (hale tworzone są w systemie modułowym), jednak najlepszym rozwiązaniem jest, aby zajęły się nią nasza ekipa budowlana, które zna produkowane przez nas hale od podszewki. Mają wówczas Państwo stuprocentową pewność co do bezpieczeństwa ich użytkowania.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.ekodynamic.com.pl/pl/o-firmie i bliższego zapoznania się ze świadczonymi przez nas usługami. Potwierdzeniem ich najwyższej jakości jest szereg zdobytych certyfikatów.


Opublikowano

w

Tagi: