Jakie są typy przeprowadzki?

Właśnie czeka Cię przeprowadzka. Zmieniasz miejsce zamieszkania albo też siedzibę firmy. Pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że istnieje wiele różnych form przeprowadzek.

przeprowadzkaMyślisz, że to tylko przeniesienie odpowiednich rzeczy, sprzętów. Czasami potrzeba jest pomoc, może i nawet przy pakowaniu, ale na pewno przy przenoszeniu. Potem to już górki. Samochód zawiezie wszystko w wyznaczone miejsce, a dalej to już twoja sprawa i urządzanie się w nowym miejscu. Nic bardziej mylnego. Wszystko oczywiście zależy od tego, czego oczekujesz od firmy, którą wynajmujesz.

Ekonomicznie i szybko

To w sumie najprostsza i najtańsza wersja przeprowadzki. Polega na tym, że pracownicy zabierają już ułożone i spakowane rzeczy z lokalu oraz transportują je i wnoszą do nowego lokalu. Oznacza to, że wszelkie demontaże mebli czy też dokładne zabezpieczenie rzeczy musisz zrobić sam. Jest to o tyle ważne, że firma nie odpowiada za ich ewentualne uszkodzenia podczas transportu.

Przeprowadzka standardowa

Ta opcja obejmuje już znacznie więcej działań. W jej zakres wchodzi zabezpieczenie i pakowanie mienia oraz transport. Pracownicy wiedzą jak odpowiednio zabezpieczyć przedmioty, tak, aby nic nie stało się z nimi w trakcie przewożenia ani przenoszenia do nowego lokalu. To rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą jak samodzielnie zapakować mienie albo też nie mają na to czasu. Pomoc profesjonalistów będzie w tym czasie z pewnością nieoceniona.

Usługi kompleksowe

To najbogatsza opcja przeprowadzki. W ramach tych usług poza pakowaniem, wnoszeniem rzeczy i transportem oferowane są takie usługi jak ustawienie mebli w nowym lokalu czy też sprzątnięcie po zakończeniu wykonywania usługi.

Usługi dodatkowe

Wiele firm, np. Tomi Trans oferuje również usługi, które realizowane są na specjalne zamówienie klienta. Możesz je domówić w każdej chwili. Tomi Trans poza pakowaniem, przenoszenie, przewożeniem rzeczy i ustawianiem mebli oferuje również przewożenie nietypowych rzeczy – sprawdź: http://www.przeprowadzki-tom.pl/tanie-przeprowadzki/. Bez problemu zabezpieczone i przewiezione zostanie Twoje pianino, fortepian czy antyki itp. Ponadto istnieje możliwość oddania do utylizacji starych mebli, których nie chcesz przewozić w nowe miejsce. Powierz je po prostu firmie Tomi Trans. Nie masz, w co zapakować swoich rzeczy? Nie musisz się o to martwić. Tomi Trans dostarczy odpowiednie materiały. Są to m.in. kartony, folie bąbelkowe, taśmy klejące, stretch, naklejki, które umożliwiają opisanie zawartości kartonów itp.


Opublikowano

w