baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


Nowoczesne hale namiotowe – dlaczego i do czego warto je wykorzystać?

Hale namiotowe stanowią doskonałą alternatywę dla drogich murowanych budynków. Ograniczenie czasu i formalności związanych z posadowieniem i montażem hali do niezbędnego minimum sprawiło, że hale namiotowe powszechnie zastępują murowane magazyny, hale produkcyjne i usługowe. Niski koszt budowy, szybki czas montażu i bardzo dobre parametry wytrzymałościowe są gwarantem korzystnej inwestycji na długie lata.

Dlaczego hale magazynowe są doskonałym sposobem na dodatkowy metraż?

halaHale magazynowe z powodzeniem zastępują murowaną przestrzeń magazynową i logistyczną. Decydując się na hale magazynowe pokryte plandeką, płytą warstwową, lub blachą trapezową gwarantujemy firmie ogromny metraż bez ograniczeń w postaci przegród pionowych. Jest to kluczowa zaleta w przypadku poruszania się wewnątrz hali wózkami widłowymi. Dowolność rozmieszczenia wewnątrz hali towaru luzem, na paletach, regałach lub w zbiornikach do tego przeznaczonych  zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Nieograniczony metraż w przedsiębiorstwie zajmującym się magazynowaniem towarów jest sprawą nadrzedną. Hale magazynowe w całości spełniają ten warunek, ponieważ w miarę potrzeb związanych z rozwojem firmy można je rozbudowywać w dowolny i nieograniczony sposób, zwiększając tym samym ich powierzchnię w nieskończoność. Wysokość ścian sięgająca aż 5 metrów pozwala efektywnie wykorzystać miejsce do przechowywania po sam sufit. Dodatkowe alternatywne udogodnienia takie jak podsufitka przeciw skraplaniu się pary wodnej, przesuwne bramy wielkowymiarowe, oświetlenie techniczne, całoroczne ocieplenie, oraz dach chroniący przed promieniami UV sprawiają, że hale magazynowe są w pełni bezpiecznym i komfortowym rozwiązaniem dla przechowywanych towarów.

Hale namiotowe do zadań specjalnych

Hale namiotowe doskonale sprawdzają się również w innych, niż logistyka branżach. Dodatkowa przestrzeń ogrodowa przy dużych marketach budowlanych, zadaszenie lodowiska, mobilne miejsce do prowadzenia działalności usługowej, czy zabezpieczenie eventu, lub imprezy okolicznościowej są możliwe do osiągnięcia dzięki wykorzystaniu hal namiotowych. Estetyczne wykończenie, wzmocnione profile, oraz dowolność wyboru metrażu i wyposażenia dodatkowego są synonimem nowoczesnej przestrzeni sprawdzającej się zarówno na targach branżowych, jak i koncertach, wszelkich imprezach masowych czy uroczystościach weselnych. Doskonała ochrona przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, oraz mocna i wytrzymała konstrukcja są gwarantem bezpieczeństwa i komfortu.


Opublikowano

w

Tagi: