Pokrycia dachowe Braas

braasBraas jest jednym z wiodących w Europie producentów materiałów do krycia dachów. Dziesiątki lat doświadczenia oraz stosowanie specjalnych surowców gwarantują produkty wysokiej jakości. Ciągły postęp i wymiana doświadczeń z rzemieślnikami powodują, że produkty firmy Braas odpowiadają wszelkim wymogom obróbki rzemieślniczej oraz walorom estetyki.

Modele dachówek Braas

Dachówka Grecka
Wysoki profil, łagodnie zaokrąglona przednia krawędź oraz kształt nawiązujący do tradycyjnych dachówek typu mnich-mniszka sprawiają, że jest to jedyny tak niepowtarzalny model na polskim rynku. Występuje w kolorach: czerwony, brązowy, czarny.

Dachówka Celtycka
Nowy, oryginalny model o harmonijnym, symetrycznie falistym kształcie, który idealnie współgra z malowniczymi polskimi krajobrazami. Występuje w kolorach: czerwony, ciemnoczerwony, brązowy, czarny.

Dachówka Frankfurter
Najbardziej popularna dachówka w całej Europie. Obecnie miliony ludzi mieszka w domach chronionych tą dachówką. Występuje w kolorach: klasyczny czerwony, ciemnobrązowy, granitowy, jasnobrązowy, ceglany.

Dachówka Podwójne-S
Dachówka charakteryzuje się asymetryczną, falistą formą. W ciągu 20 lat dachówką Podwójne-S zostało pokrytych ponad 600 tys. dachów. Występuje w kolorach: klasyczny czerwony, ceglany, ciemnoczerwony, ciemnobrązowy, granitowy, jasnobrązowy.

Dachówka Staroniemiecka
Dzięki swojemu profilowi dachówka nadaje się do pokrywania zarówno budynków zabytkowych jak i nowych, których architektura nawiązuje do tradycyjnego stylu. Występuje w kolorach: klasyczny czerwony, ceglany, ciemnobrązowy, granitowy.

Dachówka Tegalit
Model łączący w sobie zalety dachówek zakładkowych, profilowanych i płaskich. Przeznaczony jest na budynki projektowane w nowoczesnym, efektownym stylu. Występuje w kolorach: klasyczny czerwony, ciemnobrązowy, granitowy, szary.
Ze względów bezpieczeństwa i estetyki firma Braas opracowała również pełny zestaw akcesoriów pasujących funkcjonalnie i kolorystycznie do wybranych modeli dachówek. W ten sposób zadbano o prawidłową wentylację, bezproblemowe połączenia połaci dachu, przejścia, oświetlenie oraz możliwość bezpiecznego chodzenia po dachu.
Do wykończenia dachów zazwyczaj konieczne są jeszcze obróbki kominów i ścian, membrany dachowe w postaci np:

  • Taśma Wakaflex do obróbki kominów i ścian – szer. 28 cm.
  • Taśma do łączenia koszy – szer. 14 cm.
  • Listwa do wykończenia obróbek z Wakaflexu – 2,4 mb.
  • Masa uszczelniająca – 320 ml.
  • Eurofol, Izo, Divoroll Pro, Divoroll Universa, wkładka wentylacyjna.

Opublikowano

w