Co Ty wiesz o naprawdę szerokich deskach podłogowych?

Wykańczając swoje mieszkanie, chcemy sięgać po najlepsze gatunkowo produkty, ale też designerskie propozycje od różnych producentów. Ostatnio dużą popularnością cieszą się szerokie deski podłogowe, które coraz częściej są mylone przez klientów. Dzieje się tak bowiem z prostej przyczyny. W hipermarketach najszerszą propozycją to element, który ma 250 mm, a są i dwa razy większe!

deskiOsoby, które na co dzień zajmują się aranżacją wnętrz oraz dekorowaniem mieszkań wiedzą, że 250 mm deski to wcale nie tak szeroko. Choć w sklepach przeważają takie właśnie propozycje, to warto zauważyć, że dobrze szukając, możemy znaleźć nawet dwa razy szerszą! Nuvolariparquet – producent podłóg drewnianych chce zwrócić szczególną uwagę na swoje produkty.

Bardzo często informujemy naszych potencjalnych klientów, że 250 mm to standardowa deska, jaką można kupić w wielu marketach. Jako jeden z nielicznych producentów podłóg drewnianych mamy w swojej ofercie prawdziwie szerokie deski! Mają one dokładnie 500 mm, co łatwo policzyć – jest dwa razy szersze od tych, które markety reklamują i zachęcają do kupna” – zdradza nam pracownik firmy Nuvolariparquet.

W ofercie Nuvolariparquet można znaleźć wiele propozycji deski, która może być wykonana z dowolnego drewna, które jest obecnie dostępne na świecie. Jest to świetna wiadomość dla tych osób, które lubią mieć wpływ na to, co zostanie zamontowane w ich domach. Nie każdy bowiem będzie usatysfakcjonowany takim produktem, który jest obecnie popularny i niemal każdy Polak po niego sięgnie w sklepie, ponieważ jest na wyciągnięcie ręki.

Rośnie nam pokolenie indywidualistów

Dawniej kupowaliśmy produkty, które były dostępne w sklepie, niezależnie od wzornictwa czy materiału, z którego były wykonane. Takie czasy, że na kręcenie nosem nie było miejsca. Na szczęście wraz z rozwojem rynku, coraz więcej producentów zaczęło oferować zindywidualizowane propozycje, które możemy zastosować w naszych domach. Bez wątpienia szerokie deski podłogowe są odpowiedzią na nasze potrzeby. Bo każdy przecież chce, by w jego domu były użyte materiały wyjątkowe, przygotowane pod jego potrzeby i pragnienia. A wybierając szeroką deskę z dowolnego materiału na świecie, wybieramy nie tylko wysoką jakość, nietypowe wzornictwo, ale i unikatowość, której tak brakuje w obecnych czasach.


Opublikowano

w