baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


Baterie łazienkowe i kuchenne – dostępne w sklepie Proterm!

baterie łazienkoweŁazienka czy kuchnia zaliczane są do najważniejszych pomieszczeń w domu. Ważna jest nie tylko ich estetyka, ale przede wszystkim ergonomia. Z tego względu każdy element ich wyposażenia powinien być szczegółowo dobrany. Jednymi z ważniejszych z pewnością są baterie. Wybór ich powinien być przemyślany pod każdym kątem. Jednymi z lepszych są baterie Duro, które dostępne są w hurtowni hydraulicznej Proterm. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z poniższym wpisem. Zapraszamy!

Baterie łazienkowe Duro Negro czy Duro Oro?

Każda łazienkowa aranżacja wymaga odpowiedniej oprawy. Z pewnością to właśnie baterie są tymi elementami, które mają spełniać określoną funkcję, a poza tym mogą być też ciekawą dekoracją wnętrza. Dobrze dobrane będą użytkowane przez wiele lat. Podczas wyboru jednak warto kierować się nie tylko walorami wizualnymi, ale przede wszystkim parametrami technicznymi.

Jednymi z lepszych są baterie Duro. Modele pochodzące od tego znanego producenta, wyróżniają się nie tylko wzornictwem, ale także i parametrami pracy. Baterie Duro dostępne są w aż 15 różnych seriach, chociaż największym zainteresowaniem cieszą się baterie łazienkowe Duro Negro, a także i baterie Duro Oro.

Modele te ze względu na wzornictwo sprawdzą się w łazienkach klasycznych, jak i nowoczesnych. Są to baterie chromowane, które posiadają gładką powierzchnię. Dzięki niej czyszczenie baterii i utrzymanie ich w należytej czystości, jest bezproblemowe.

Baterie łazienkowe Duro Oro, oraz Duro Negro posiadają ceramiczne głowice, które są gwarantem ich długiej i bezawaryjnej pracy. Poza tym modele te na końcu wylewki posiadają aeratory, dzięki którym wypływająca woda jest mieszana z powietrzem. W rezultacie ma ona większą objętość i zużywa się jej mniej, nawet o 30%!

Ile kosztują baterie łazienkowe Duro?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każda z serii jest wyceniana inaczej. Ogólnie można jednak podsumować, że baterie łazienkowe i kuchenne Duro w porównaniu do firm konkurencyjnych są sporo tańsze, a jednocześnie nie odbiegają od nich pod względem jakości. Bateria umywalkowa Duro Negro stojąca dla przykładu kosztuje około 200 zł, bateria zlewozmywakowa Duro Negro około 210 zł, a bateria natryskowa Duro Negro D/B-02.06 to koszt około 250 zł. Jak widać ceny te są niezwykle konkurencyjne.

Oczywiście nie wszędzie modele te znajdują się w tak atrakcyjnych cenach. Szeroki wybór wspomnianych baterii, które dostępne są w niskich cenach znajduje się w hurtowni hydraulicznej Proterm! Zapraszamy!


Opublikowano

w

Tagi: