Budujemy nowoczesną kuchnię – prezentacja oferty firmy Solgaz

Współcześnie coraz częściej dążymy do tworzenia przestrzeni, które zarówno charakteryzują się wysoką praktycznością, jak i prezentują się w sposób oryginalny i niespotykany. Spośród wielu takich rozwiązań, pomieszczenia kuchenne stanowią największe wzywanie. Ich zaplanowanie wymaga wzięcia pod uwagę nie tylko ich podstawowego przeznaczenia, lecz także wszelkich czynników mających wpływ na komfortowe użytkowanie poszczególnych elementów. Dzięki akcesoriom i urządzeniom firmy Solgaz stworzenie takiej przestrzeni staje się o wiele prostsze.

Technologia i gustowny wygląd

inteligentny okapUrządzenia firmy Solgaz charakteryzują się wysokim poziomem zaawansowania technologicznego, co otwiera nowe sposoby wykorzystania starych narzędzi codziennego użytku. Alternatywą dla klasycznej kuchenki gazowej połączonej z piekarnikiem jest zastosowanie płyty gazowej lub indukcyjnej. To specjalistyczne urządzenie dostępne jest teraz dla każdego z nas, a korzyści płynące z użytkowania go całkowicie zmienią nasze podejście do przyrządzania potraw.

Płyta indukcyjna to rewelacyjne urządzenie, które sprawi, że przyrządzanie posiłków stanie czystą przyjemnością. Jedną z największych zalet jest fakt, że nie sposób się oparzyć, korzystając z płyty indukcyjnej. Ogrzewane jest jedynie miejsce, na którym stoją garnki, co nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, lecz także jest inteligentnym designem mającym na celu oszczędność energii. W kwestii bezpieczeństwa warto także nadmienić, że niemożliwe jest, aby dziecko uruchomiło płytę przez przypadek. Możliwość programowania osobnych pół na różne sposoby zdecydowanie pomaga w przyrządzeniu większych posiłków. Dzięki specjalnemu boosterowi jesteśmy w stanie znacznie podnieść moc urządzenia oraz będziemy mogli zagotować litr wody w mniej niż 2 minuty.

piekarnikPłyty gazowe to z kolei idealny wybór dla osób, które cenią sobie estetykę połączoną z ekologią. Zużycie gazu mniejsze o około 50% to zdecydowanie coś, z czym trzeba się liczyć. Jak podaje producent, gaz spalany jest w temperaturze 800 stopni, co pozwala na uniknięcie powstawania osadu z resztek gazu oraz tłuszczu. Inteligentny panel pozwoli na szybkie i intuicyjne zaplanowanie długości wykonywania danej potrawy i wyłączy się po danym okresie, dlatego nie musimy się martwić już tym, że coś przypalimy lub rozgotujemy.

plyta gazowaW ofercie firmy Solgaz znajdziemy także standardowe okapy i piekarniki, a także nietypowe akcesoria kuchenne, takie jak kamienie do pizzy czy skrobaki do płyt ceramicznych. Nawet siedem lat gwarancji na poszczególne produkty świadczy o wybitnej jakości tych produktów, dlatego, jeżeli są Państwo zainteresowani stworzeniem nowoczesnej, ciekawej kuchni, warto sprawdzić ich ofertę.

Polecamy płyty gazowe Solgaz w sklepie Gazpodszklem.pl.


Opublikowano

w

Tagi: