Dachy Delta firmy Dörken – jakość ISO 9001

Firma Dörken GmbH & Co. KG oferuje wydajne i sprawdzone w praktyce produkty które przedstawiamy poniżej.

dach 1DRAGOFOL – folia podkładowa pod pokrycia dachowe stanowiąca ochronę przed śniegiem, wilgocią i pyłem. DRAGOFOL jest nadzwyczaj wytrzymała na rozerwanie i odporna na zmiany temperatury. Chroni poddasze przez cały okres użytkowania dachu. DRAGOFOL jest wodoszczelna, ale równocześnie – dzięki mikroperforacji – przepuszcza parę wodną: przez to izolacja cieplna pozostaje sucha i spełnia swoje funkcje.

dach 2DELTA-FOL PVG – wodoszczelna lecz przepuszczająca parę wodną folia osłonowa. Dzięki nowej strukturze DELTA-FOL PVG osłona jest absolutnie wodoszczelna, lecz jednocześnie przepuszcza parę wodną bez mikroperforacji. Dlatego nadaje się do płaszczyznowego układania na drewnie. DELTA-FOL PVG jest nadzwyczaj lekka, a mimo to o wysokiej wytrzymałości na rozerwanie. Duża powierzchnia rolki pozwala na szybkie i sprawne układanie.

dach 3DELTA-VENT – wysoko paroprzepuszczalna folia pokrycia wstępnego do izolowanych termicznie na pełnej wysokości krokwi, niewentylowanych konstrukcji dachowych. W każdym przypadku przejmuje odprowadzaną wilgoć i kieruje ją poprzez szczeliny wentylacyjne poszycia dachowego na zewnątrz. Całkowicie wodoszczelna folia pokrycia wstępnego DELTA-VENT chroni izolację termiczną od zewnątrz.

dach 4DELTA-FOL REFLEX skutecznie chroni dach przed parą wodną, wiatrem, stratami ciepła (powstałymi wskutek nieszczelności). DELTA-FOL REFLEX składa się z czterech warstw materiałowych. Jedną z nich jest folia aluminiowa umieszczona w sposób odporny na korozję. Wartość Sd > 100 m wyklucza procesy dyfuzyjne szkodliwe dla izolacji cieplnej i konstrukcji dachu. DELTA-FOL REFLEX może być stosowana we wszystkich dachach wentylowanych i niewentylowanych.

dach 5DELTA – IZOLACJA POZIOMU MURU trwale powstrzymuje wilgoć i chroni mur od podstaw.
Specjalna mieszanina poliolefinów czyni z izolacji poziomej muru-DELTA idealną, długotrwałą ochronę murów fundamentowych i ścian budynków. Odporna na gnicie i działanie wilgoci również w skrajnych temperaturach.

 

dach 6DELTA-MS – ochrona murów fundamentowych z rolki. Brązowe pokrycie profilowane pewnie oddziela mur fundamentowy od wilgotnej ziemi. Wysokie na ok. 8 mm profile tworzą trwałą szczelinę powietrzną między murem a gruntem. Jednocześnie pokrycie profilowane chroni izolację przed mechanicznym uszkodzeniem przy zasypywaniu wykopów. Pas folii bez wytłoczeń zastępujący profil montażowy.

dach 7dach 7DELTA-PT – przewietrzalne pokrycie profilowane dla osuszania wilgotnych pomieszczeń. Dzięki profilowanej strukturze tworzy się warstwa wentylacyjna między mokrym murem i nowym tynkiem wewnętrznym. Profile wentylacyjne przy podłodze i suficie zapewniają oddychanie starego muru. Niezniszczalne pokrycie profilowane z przyspawaną siatką nośną tynku skutecznie oddziela wilgotny mur od nowego tynku na bazie wapiennej, cementowej lub z kartonowych płyt gipsowych.

dach 8DELTA-LINE – tanie pokrycie na dach i ściany. Elastyczne a także odporne na warunki atmosferyczne. Bitumiczne płyty faliste DELTA-LINE uzyskuje się w opatentowanym procesie nasycania bitumem (pod wysokim ciśnieniem i przy udziale wysokich temperatur) sprasowanych włókien celulozowo-organicznych. Płyty DELTA-LINE montuje się głównie w budownictwie przemysłowym i gospodarczym (hale produkcyjne i magazynowe), oraz w rolnictwie, leśnictwie, budownictwie letniskowym i działkowym.


Opublikowano

w

Tagi: