baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


Rury kołnierzowe

Rury kołnierzowe to rodzaj rur, które posiadają specjalne kołnierze na końcach, co umożliwia łatwe połączenie ich z innymi elementami konstrukcyjnymi, takimi jak zawory, pompy czy filtry.

rura kolnierzowaDlatego też są powszechnie wykorzystywane są w budownictwie oraz przemyśle chemicznym, petrochemicznym, gazowniczym, a także w energetyce, przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i wodociągowym. Rury kołnierzowe są również stosowane w instalacjach, w których wymagane są połączenia demontażowe, umożliwiające łatwe i szybkie rozłączenie elementów bez potrzeby cięcia rur.

Rury kołnierzowe BWB technology

Dostawcą tego typu rozwiązań jest firma BWB technology.

Rura kołnierzowa z kołnierzem foliowym to rodzaj rury kołnierzowej, w której kołnierz wykonany jest z folii technicznej, zwaną czasami także folią uszczelniającą. Jest to cienka folia polimerowa o specjalnej strukturze, która zapewnia bardzo dobrą szczelność i wytrzymałość chemiczną.

Rury kołnierzowe z kołnierzem foliowym używane są zarówno do budowli nowych, jak i renowacji już istniejących. Ten element budowlany jest również stosowany w instalacjach, w których wymagana jest duża szczelność połączeń, a także w instalacjach, w których korozja jest problemem. Kołnierz foliowy pozwala na szybkie i łatwe połączenie rur bez użycia specjalistycznych narzędzi i materiałów. Jest to rozwiązanie stosunkowo tanie, a jednocześnie bardzo skuteczne i niezawodne.

Rura kołnierzowa z kołnierzem foliowym odpornym na oleje i bitumy o szerokości ok. 15 cm

Rura kołnierzowa BWB technology wykonana z pełnego materiału odpornego na odkształcanie i nacisk, o niewielkim stopniu ścieralności. Umożliwia ona wykonanie szczelnego przepustu ściennego do zalania betonem. W ten sposób uzyskuje się szczelne przejścia przez ścianę, gazo- i wodoszczelne nawet przy ciśnieniu do 10 bar.

Nie ma przeszkód dla montażu rur w niskich temperaturach. Jednostronnie uformowana złączka wtykowa umożliwia przyłączenie do rur KG odprowadzających wodę w gruncie  lub rur odpornych na działanie wysokich temperatur.

BWB technology posiada pliki DWG autocad dla dobrego użycia w projekcie przez projektantów i architektów. BWB technology oferuje szeroki wachlarz rozwiązań dla budownictwa.


Opublikowano

w

Tagi: