baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


Dopasuj wszystkie elementy do siebie

Rynek oferuje wiele gniazdek elektrycznych. Klienci mają możliwość przebierać i dobierać poszczególne elementy do siebie. Można zakupić gniazdko podwójne i do niego dobrać ramkę z odpowiedniej serii. Trzeba się tylko na którąś zdecydować.

Trudny wybór

wystrójW przypadku gniazdek elektrycznych wybór robi się dosyć skomplikowany przede wszystkim z uwagi na to, że do wyboru jest wiele produktów z jednej linii. Okazuje się więc, że gniazda hager wcale nie tak łatwo jest kupić. Jedynym wyjątkiem jest fakt, że dana osoba faktycznie jest zdecydowana na którąś kolekcję. Wtedy zakupy powinny iść w miarę szybko. Ważne jest również obliczenie ile gniazdek będzie potrzebnych w danym zamówieniu.

Czym różnią się od siebie gniazdka?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na kolorystykę. Gniazda hager są dostępne w typowych podstawowych kolorach tj. białym, czarnym i brązowym. Później gama kolorystyczna została nieco rozszerzona o kolor szary bądź jak kto woli grafitowy. Na chwilę obecną są to wszystkie dostępne kolory. Istotne wydaje się również wybranie konkretnej kolekcji. Wbrew pozorom nieco różnią się od siebie. Okazuje się mianowicie, że poszczególne kolekcje są nieco inne w kształcie jeżeli chodzi o ramki i samo ich wykończenie. Część z nich ma bardziej zaokrąglone kształty a część bardziej proste czy kwadratowe. Tak naprawdę jednak wszystko jest tutaj kwestią gustu. Każdy wybiera te gniazda hager, które mu najbardziej odpowiadają.

Pamiętaj, aby kupić od razu oba elementy

Nie wszyscy klienci zdają sobie sprawę z tego, że zarówno gniazdka elektryczne jak i ramki najczęściej kupuje się osobno. Sklep internetowy ma zazwyczaj opcję parowania ze sobą tych dwóch elementów natomiast jako produkt zawsze występują one osobno. Dzieje się tak na skutek różnorakiej kolorystyki tych produktów. Warto zwrócić na to uwagę decydując się na zakupy w sklepie internetowym.

Zakup właściwego gniazdka elektrycznego

Zanim klient zdecyduje się na zakup gniazdka elektrycznego musi zastanowić się nad tym jakiego typu gniazdo jest mu potrzebne. W pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę umiejscowienie danego gniazda. Wyróżnić więc należy gniazda nadtynkowe, podtynkowe, zewnętrzne, meblowe, bryzgoszczelne oraz gniazda typu DATA. Każde z tych rodzajów gniazd ma całkowicie różne umiejscowienie. W związku z tym warto byłoby się zastanowić nad wyborem właśnie pod tym względem. Gniazda heger, które mają zostać umiejscowione na zewnątrz muszą jednak spełniać określone parametry. Dopiero wtedy nadają się do tego, aby nie zniszczyły ich warunki atmosferyczne.

Materiał zewnętrzny


Opublikowano

w