Hunter – systemy orynnowania i odwodnienia

Zalety systemów Hunter

system… materiał z uPVC, trwałość 50 lat
Rynny GALECO produkowane są z wysoko udarowego polichlorku winylu (PVC-u), odpornego na uszkodzenia mechaniczne, mrozy, kwaśne deszcze, krople słonej wody, promieniowanie słoneczne.
Specjalne trwałe pigmenty używane do barwienia powodują, że rynny nie zmieniają koloru, nie blakną pod wpływem słońca.
Trwałość materiału i systemu liczona jest na 50 lat.

… pisemna gwarancja
Rynny metalowe korodują dzięki zawartości dwutlenku węgla, siarki i innych zanieczyszczeń w atmosferze często występujących w Polsce.
Problem ten nie dotyczy rynien GALECO, nie wymagają one żadnej konserwacji i malowania. Nie ma problemu z korozją i przeciekami. Prawidłowo założone nie ulegją uszkodzeniom pod wpływem obciążeń śniegu.
Wiarygodność 12 letniej pisemnej gwarancji na trwałość materiału jest poparta doświadczeniem i renomą producenta.

… najlepszy system połączeń
rynnaSpecjalnie ukształtowane łączniki z gumą tworzą szczelny system, umożliwiający ekspansję termiczną (na każdym łączniku).
Wzdłużne wewnętrzne „ożebrowanie” rynien wzmacnia je, zwiększa przepływ, zapobiega wychlapywaniu wody i przyleganiu np. liści.
Odpływy (końcowe i przelotowe) są zaprojektowane tak, aby umożliwić odprowadzanie wody z jak największego dachu przy jak najmniejszej ilości rur spustowych.

… szybki i prosty montaż
W systemie rynien GALECO stosuje się zatrzaskowy (bez kleju) typ połączeń rynien i wsuwane połączenia rur spustowych. Prostota i dokładność wykonania elementów powodują, że rynny można założyć samodzielnie. Niezbędne narzędzia to wiertarka, piłka, młotek i śrubokręt.

Wydajność poszczególnych systemów orynnowania GALECO

MINI
Półokrągły system Mini został zaprojektowany z myślą o małych powierzchniach dachu.
Bez problemu możesz go sam zamontować w ciągu kilku godzin do garażu, domku działkowego, altany, tarasu, werandy, ogrodu zimowego itp.

MIDI
Midi Surefit to najpopularniejsze rozwiązanie orynnowania do powszechnego zastosowania w budownictwie jednorodzinnym. Komponuje się z tradycyjnymi systemami blaszanymi i systemem Mini. Łączniki zatrzaskowe Surefit upraszczają montaż.

MAXI
Maxi to najefektywniejszy na rynku system rynnowy z uPVC. Jego wydajność to 600m2 powierzchni dachu dla jednej rury spustowej. Do zastosowania w dużych obiektach użytkowych, halach przemysłowych, kościołach, szkołach czy magazynach.

TRAPEZ
System Trapez o prostych kształtach proponowany jest szczególnie do nowych obiektów i nowatorskich rozwiązań architektonicznych. Polecany w budownictwie jednorodzinnym np. system kanadyjski lub w małych obiektach przemysłowych.

REGENT
Unikalny, elegancki profil rynny i rury spustowej to cechy systemu Regent. Rynna kształtem imituje gzyms. Główne zastosowanie to stylowe rezydencje ale przez swój wyszukany wygląd może wzbogacić elewację każdego budynku.


Opublikowano

w