baner

PUM

Serwis Instalacyjno – Budowlany

Produkty, Usługi, Pomysły


Kociołki żeliwne

Udany grill, czy ognisko wśród znajomych jest często uzależnione od potraw jakie zostają na nim serwowane. Dlatego też warto oprócz zwyczajnych potraw pomyśleć o czymś specjalnym i zarazem łatwym w przygotowaniu. Będzie to z pewnością danie z kociołka żeliwnego.

Kociołki żeliwne

ogieńKociołki żeliwne to propozycja dla prawdziwych smakoszy dań z paleniska. Odpowiednio wcześniej przygotowany, wygrzany bez jeszcze nałożonej potrawy, będzie kompanem spotkań rodzinnych przed długie lata. Wiele z propozycji jakie możemy obecnie spotkań na rynku, znajdziemy na stronie https://dekorowisko.pl/kociolki-zeliwne. A tańsze odpowiedniki produktów żeliwnych, takie jak kociołki węgierskie, które są emaliowane wewnątrz. To propozycja dla tych, którzy na początek cenić sobie będą przede wszystkim oszczędność. Powłoka emaliowana zapobiega przywieraniu resztek potraw i jest łatwy w czyszczeniu, a zarazem dba o posiłek, który zachowa wszystkie wartości odżywcze. Emaliowana powłoka posiada właściwości kwasoodporne, a jej grube żeliwne ścianki sprawiają, że garnek sprawdzi się przez długie lata.

Kociołek żeliwny i naczynia żeliwne

Kociołek żeliwny to propozycja dla wszystkich, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu w gronie najbliższych, podczas wspólnego przyrządzania pysznych i aromatycznych potraw. Jego odkręcane nóżki są wspaniałym udogodnieniem dla każdego posiadacza takiego rodzaju produktu. Dzięki łańcuchowi można regulować wysokość kociołka nad ogniskiem. W ofercie jest dostępnych kilka rodzajów trójnogów po kociołek. Doskonale przydatne akcesorium, które sprawdzi się na campingu, czy też polu namiotowym. Kociołki żeliwne dzięki swoim właściwością nagrzewają się równomiernie i doskonale trzymają ciepło, a to zapobiega niepotrzebnym utratom energii. Ich użycie jest niezwykle proste, aby móc w nim odpowiednio przyrządzać potrawy, należy nad ogniskiem powiesić go na specjalnym stojaku.

Kociołek myśliwski

Przeznaczony do duszenia i pieczenia potraw, których głównym atutem będzie ich aromat unoszący się nad paleniskiem podczas wielu godzin spędzanych wraz z gronem znajomych jak i rodziny. Warto zwrócić uwagę, że kociołki żeliwne mają różne rozmiary, które zaspokoją potrzeby każdego chętnego do przyrządzania tego rodzaju potraw. Są obecne dostępne kociołki 5 litrowe, a i nawet 7 czy 8 litrowe. Dodatkowo żeliwo, czyli naturalny surowiec, który jest bezpieczny dla zdrowia. Żeliwo wzbogaca smak potraw, nie ma chyba nikogo kto nie doceniłby potrawy z ogniska. Długi czas trzymania ciepła przez tego rodzaju naczynie sprawia, że nasze dania są jeszcze smaczniejsze nawet kilka godzin po upieczeniu.

Materiał zewnętrzny


Opublikowano

w

Tagi: