Korzyści z zamieszkania na Gocławiu

Przychodzi taki czas, kiedy chce się mieć własny kąt.

osiedleObojętnie, czy planuje się dłuższe, czy krótsze zamieszkanie w danym miejscu, warto wybrać sobie takie, w którym będzie się żyło przyjemnie. To oznacza wybór atrakcyjnej lokalizacji. Warszawa daje pod tym względem wiele możliwości. Gocław wzbudza duże zainteresowanie osób spragnionych własnego miejsca. Zachęca do tego szeroka oferta mieszkaniowa oraz atrakcyjne, jak na stolicę, ceny. Co zyska nabywca mieszkania w tej okolicy?

Gocław jest częścią dzielnicy Praga-Południe, spokojnej i z licznymi nowoczesnymi osiedlami mieszkaniowymi. Za jeden z najważniejszych atutów tej części uznać można park Nad Balatonem. Balaton to nieduże jeziorko. I to ono jest główną atrakcją parku, jak i ozdobą tej części Warszawy. Utworzony przy jeziorku park zapewnia możliwość spacerowania i miłego spędzania czasu. Znajdzie się tutaj plac zabaw dla dzieci oraz boisko do piłki plażowej dla każdego, kto lubi spędzać aktywnie czas. Dużą atrakcją tego miejsca jest kaskada. Wybierając mieszkania na Pradze, ma się blisko do różnych galerii handlowych. Mieszkając na Gocławiu, można przejść się do Centrum Handlowego Atrium Promenada. Znajdzie się tam liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje i inne miejsca, dzięki którym trudno będzie się nudzić m.in. kino i salę zabaw dla dzieci. Jest także C.H. Gocław. Na osoby chcące spędzać czas aktywnie i jednocześnie wypoczywać czeka pływalnia WODNIK. Jest w niej poza dwoma basenami także sauna, sala fitness i salon gier. Warszawa Gocław kusi dużą ilością punktów handlowych i usługowych. Są szkoły i przedszkola. Nie brakuje miejsc do przyjemnego spędzania czasu i do uprawiania sportu. Atutem jest także bliskość do centrum.

Możliwość zamieszkania w nowoczesnym osiedlu, w jednym z licznych wygodnych mieszkań to perspektywa kusząca. Otoczenie też jest zachęcające. Tym, co sprawia, że jakaś lokalizacja jest atrakcyjna jest też komunikacja. Pod tym względem na Gocławiu na razie jest średnio, czyli kursują autobusy, ale nie ma linii tramwajowej. Bardzo by się przydała z uwagi na duży przyrost mieszkańców, którzy znaleźli dla siebie miejsce w jednym z nowych osiedli. Linia tramwajowa jest planowana. Możliwe, że będzie i metro. Na razie trzeba się poruszać autobusami albo własnymi samochodami. Duża ilość wysokich bloków może nie każdemu odpowiadać, choć są osoby, które dobrze się w tym odnajdą. Trzeba lubić taki klimat i dobrze czuć się w większym skupisku ludzi. Wiele zieleni wokół nich czyni to miejsce przyjemnym.

Artykuł sponsorowany


Opublikowano

w