Środki chemiczne dla myjni samochodowych

rmsW sprzedaży hurtowej znalazła się nowa gama kosmetyków przeznaczonych do konserwacji i czyszczenia pojazdów, zarówno w myjniach ręcznych jak i automatycznych.

 • Car-Wash – Kompletny asortyment produktów dla ręcznych i automatycznych myjni samochodowych oraz samoobsługowych stanowisk do mycia samochodów.
 • Car-Wash – efektywne i oszczędne w użyciu koncentraty. Dzięki wysokiej jakości surowców i subtelnie dobranych receptur.
 • Car-Wash – solidna i zabezpieczająca pielęgnacja. Lakiery, chrom i części z tworzyw sztucznych otrzymują zabezpieczający połysk.
 • Car-Wash – system wypróbowany w praktyce. Proste i wypróbowane dozowanie gwarantuje Państwu doskonały efekt myjący.
 • Car-Wash – receptury ukierunkowane na środowisko naturalne.
  • Utrzymywanie granicznego stężenia ścieków przy właściwym stosowaniu.
  • Środki powierzchniowo czynne podlegają biologicznemu rozkładowi (>90%).
  • Wolny od związków AOX

R.M.S. Wash to kompletny asortyment dla automatycznych myjni chemicznych samochodów osobowych pracujących z zawracaniem wody do obiegu.

Mycie w systemie R.M.S. umożliwia zawracanie do obiegu z urządzenie do rozdzielania emulsji (zawracanie do obiegu z urządzeniem filtrującym).

Czyszczenie systemowe – dla zadowolonych klientów

Wysoka jakość dopasowanych do siebie wyrobów RMS zapewnia dokładne rozpuszczenie zanieczyszczeń, dobre i szybkie odpędzienie wody w fazie suszenia oraz zabezpieczającą konserwację gorącym woskiem.
!!!Czyszczenie systemowe RMS zapewnia utrzymanie zadbanych, błyszczących, czystych pojazdów

Zawracanie wody do obiegu w systemie

Zharmonizowane ze sobą produkty RMS bazują na specjalnej kompozycji środków powierzchniowo czynnych. Dlatego też, nie tylko odpowiadają za dokładne mycie w myjniach samochodowych i myjniach pojazdów oraz czyszczenie maszyn, ale także gwarantują optymalną wstępną obróbkę ścieków oraz wykorzystanie wód użytkowych. Dzięki zastosowaniu systemu RMS unika się występowania w instalacjach wstępnej obróbki i oczyszczania ścieków niepożądanych reakcji powstawania emulsji i strącania osadów – roztwór myjący pozostaje klarowny. Ponadto RMS hamuje powstawanie w systemie zawracania wody do obiegu nieprzyjemnych procesów i zapachów gnicia.

Rentowność systemu

Asortyment systemu RMS jest wyjątkowo ekonomiczny, ponieważ wydłuża się cyrkulacja wody w zamkniętym obiegu i dzięki temu zużywa się mniej wody. Ponadto wytrąca się mniej szlamu i tym samym zmniejszone są koszty usuwania odpadów. Zmniejszone zanieczyszczenie hal myjni pojazdów redukuje koszty czyszczenia.

 


Opublikowano

w

Tagi: