Modny design w Twoim domu – kilka sposobów na wykorzystanie palety drewnianej

Twoje wnętrze w bardzo prosty sposób może stać się modne i stylowe dzięki zwykłej palecie drewnianej! Możesz wykonać z niej absolutnie wszystko, wystarczy tylko mieć pomysł, czas i chęci. Oczywiście przyda się również farba, klej na gorąco lub kilka gwoździ. Chcesz dowiedzieć się jak możesz wykorzystać paletę drewnianą i nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalny, oryginalny styl? Piękne wnętrza w Twoim domu – poznaj klika zastosowań palety drewnianej.

Paleta drewniana – nadaj wnętrzu ciekawy wygląd

paletyCharakter wnętrza to nie tylko ekskluzywne meble, czy ekstrawaganckie kolory ścian, liczy się pomysł i oryginalne podejście do tematu architektury wnętrz. Nie trzeba co jakiś czas przekraczać granic możliwości swojej karty kredytowej, by pokój był przytulny i pięknie się prezentował. Bądź kreatywny i wykorzystaj paletę drewnianą! W ten sposób niewielkim kosztem urozmaicisz wygląd każdego pokoju!

Kilka zastosowań palety drewnianej:

  • sofa i kanapa – wystarczy pomalować paletę na wybrany kolor i położyć na niej miękkie poduszki, wysokość mebla zmienisz kładąc kilka palet na siebie
  • składzik lub komórka w ogrodzie – postawione pionowo palety złącz ze sobą za pomocą gwoździ. Otwory palet możemy zakryć sklejką lub innym materiałem. W ten sposób stworzysz małe pomieszczenie na niezbędne przyrządy ogrodowe
  • półka na książki – konstrukcja niektórych palet umożliwia ustawienie na nich książek i czasopism. Wystarczy tylko postawić paletę pionowo i oprzeć o ścianę. Szybko i bez użycia gwoździ.
  • wieszak – kiedyś popularna była boazeria z haczykami przytwierdzonymi do ściany, dzisiaj wystarczy przymocować drewnianą paletę, a w jej otworach umieścić haczyki wsuwane.
  • zagłówek na łóżko – wystarczy obić paletę gąbką tapicerską i odpowiednią ilością materiału i mamy gotowy zagłówek!
  • taras – kiedy położymy na trawie kilka palet przy sobie, możemy wykonać w ten sposób taras drewniany! Jeszcze tylko stolik i krzesła (również wykonane palety!) i rewelacyjne miejsce w ogrodzie gotowe!
  • stolik – kilka palet tworzy idealny stolik na kawę na tarasie lub w domu.
  • krzesło – z kilku palet możemy również wykonać rewelacyjne siedzisko. Wysokość i szerokość zależy w zupełności od nas. Przyda się miękka poduszka na górę.
  • panele na ścianę – po co wydawać ogromną ilość pieniędzy na panele emitujące drewno, wystarczy pociąć paletę tak, by uzyskać długie kawałki drewna, pomalować lakierem i przymocować do ściany.
  • parawan – postawienie pionowo kilku palet może odgrodzić pokój.

Nadaj swojemu wnętrzu nowoczesny wygląd i stwórz praktyczne i oryginalne meble dzięki palecie drewnianej! Twoja wyobraźnia i kreatywność jest nieograniczona, wykorzystaj ją! Aranżacja wnętrz może sprawiać przyjemność, a wykonany samodzielnie mebel dostarczyć sporo satysfakcji. Palety i skrzynki drewniane możesz znaleźć tutaj:  Pako Bud.


Opublikowano

w