Gdzie znaleźć gazetki z Media Markt?

mediamarktMedia Markt to pochodząca z Niemiec sieć supermarketów. Na terenie Polski znajduje się niemal 90 placówek. Sieć obecna jest na polskim rynku od 18 lat i kusi Polaków szerokim asortymentem i okazyjnymi cenami. Oferuje sprzęt RTV i AGD, a także sprzęt fotograficzny, multimedia, konsole i gry, komputery i tablety, oprogramowanie, filmy, muzykę oraz sprzęt oświetleniowy i biurowy. W ofercie znajdują się też zabawki dla dzieci i artykuły szkolne.

Fani gadżetów z pewnością znajda coś dla siebie w dziale „Sport i rekreacja”. Sieć oferuje szeroki wybór rowerów elektrycznych i tradycyjnych, dronów, zegarków sportowych i urządzeń treningowych.

W niektórych sklepach znajdziemy też dział z rzeczami do domu i ogrodu, a w nim np. systemy nawadniające, narzędzia ogrodowe, elektronarzędzia, myjki ciśnieniowe, meble ogrodowe, a nawet nawozy.

Co ciekawe w punktach Media Markt możemy także kupić bilety na koncert i książki.

Media Markt regularnie oferuje swoim klientom różne akcje promocyjne. W gorącym okresie przedświątecznym, sieć obniża ceny niektórych produktów, nawet o kilkadziesiąt procent! W swojej stałej ofercie posiada też możliwość zrobienia zakupów za pośrednictwem strony internetowej i darmowe dostawy. To szczególnie istotne, to wiele osób kupuje w takich sklepach ciężkie produkty, o sporych gabarytach, np. pralki, lodówki czy zmywarki.

Kilka razy w miesiącu na klientów czeka nowa gazetka promocyjna Media Markt, a w niej najlepsze propozycje cenowe. Oprócz tego, na stronie sklepu dostępna jest też zakładka Outlet, a w niej produkty w niższych cenach.

Sieć Media Markt wprowadziła też możliwość kupienia karty podarunkowej, którą można dać komuś w prezencie. Karta podarunkowa, to rodzaj karty przedpłaconej, którą można wykorzystać w każdym ze sklepów sieci. Klient sam decyduje jaką kwotą chce zasilić kartę.

W ramach akcji „Sprzątnij grata razem z nimi” sklep oferuje możliwość nieodpłatnego pozostawienia w nim starego sprzętu RTV lub AGD. I to nawet wtedy, gdy nie zdecydujemy się w nim na zakup nowego sprzętu.


Opublikowano

w

Tagi: