Wyjątkowe fototapety 3d

fototapety 3d 3Czy fototapeta to tylko dekoracja? Okazuje się, że nie tylko, ponieważ może spełniać dodatkową funkcję. W przypadku fototapety 3d jest to optyczne powiększanie pomieszczenia.

Chcecie zrobić wrażenie na rodzinie i znajomych niebanalną dekoracją wnętrza nie rujnując przy tym domowego budżetu? Już teraz jest to możliwe dzięki fototapecie 3d. Unikatowa, przygotowana na wymiar fototapeta 3d zrobi wrażenie na nie jednym. A ponadto dzięki trójwymiarowemu efektowi możemy optycznie powiększyć pomieszczenie, w którym fototapeta się znajduje. Zyskamy dzięki temu nie tylko dodatkowy metraż, ale również przepiękną dekorację.

fototapety 3d 4Obecnie na rynku można znaleźć wiele firm oferujących wydruk wysokiej jakości fototapet w naprawdę dobrej cenie. Dzięki wielkiemu wyborowi motywów (kilkanaście milionów zdjęć i grafik) i różnym materiałom każdy znajdzie najlepsze rozwiązanie do dekoracji ściany w swoim pokoju. Fototapety nadają się doskonale do salonu, pokoju dziecięcego, łazienki, sypialni, kuchni oraz różnych miejsc użyteczności publicznej np. urzędów, salonów fryzjerskich czy też SPA. A dzięki złudzeniu optycznemu zamienimy pomieszczenie w wyjątkowe miejsce. Fototapeta 3d to nieduży wydatek, a pomieszczeniom świeży, całkiem nowy i oryginalny wygląd (galeria www.fototapeta24.pl/fototapety-3d).

Trójwymiarowa tapeta to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wyrazistych i niepowtarzalnych dekoracji ściennych. Przy użyciu dodatkowo barwnych i abstrakcyjnych dodatków osiągniemy niesamowity efekt, a znajomi z pewnością pozazdroszczą nam tak wyjątkowego wystroju, który osiągnęliśmy w tak łatwy sposób. Wydawałoby się, że fototapety 3d najczęściej będą stosowane w kuchni. Okazuje się, że równie często zamawiane są do salonów lub pomieszczeń firmowych.fototapety 3d 2

W galeriach z motywami na stronach producentów fototapet 3d znajdziemy trójwymiarowe wodospady, trójwymiarowe kształty geometryczne, schody, tunele, korytarze, uliczki, ścieżki, mosty, kładki, mola i wiele, wiele innych. Wybieramy fototapety z wyraźna perspektywą, z odległymi obiektami bez pierwszego planu albo skomplikowane geometryczne kształty (oferta www.fototapeta24.pl). W łatwy sposób nadamy naszej ścianie nieszablonową i nietuzinkową formę. W projektowaniu wnętrz właśnie o to chodzi, aby nadać pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu i wystroju, dzięki fototapetom będzie to dziecinnie proste.


Opublikowano

w

Tagi: