Bezpieczny i chroniony teren budowy, czyli korzyści ogrodzenia budowlanego

Własna firma budowlana to duża odpowiedzialność – musimy zadbać nie tylko o bezpieczeństwo naszych pracowników, ale również ochronić teren budowy. Tutaj idealnie sprawdzą się wysokiej jakości ogrodzenia budowlane firmy Alicja, które wykonane są z solidnego kątownika hutniczego bądź zimnogiętego.

ogrodzenieTego rodzaju zabezpieczenie jest wręcz niezbędne na terenie budowy, ponieważ wszelkiego rodzaju materiały budowlane, sprzęt, a także narzędzia są chronione i nie istnieje ryzyko kradzieży, w momencie, gdy teren jest odpowiednio ogrodzony zniechęca to potencjalnych złodziei do wtargnięcia na posesję. Musimy też myśleć o bezpieczeństwie nie tylko własnych pracowników, ale również innych osób. Ogradzamy wtedy teren, który jest niebezpieczny, a poruszanie po nim mogłoby skończyć się dla kogoś uszczerbkiem na zdrowiu.

Kastomizacja

Profesjonalne ogrodzenia budowlane firmy Alicja wykonuje się z blachy trapezowej, powlekanej w trapezie T12, bądź też T18. Sami decydujemy, czy mają być one w układzie pionowym, czy poziomym. Ich spore wymiary – 214 cm x 180 cm wynikają z wymogów dotyczących przepisów prawa budowlanego. Pozwalają też na dokładne zabezpieczenie ternu budowy, a solidne słupki z rury pomagają utrzymać każdy panel.

Aby klient mógł jak najbardziej dostosować produkt według własnego uznania, istnieje możliwość wyboru koloru blachy z bogatej palety kolorów RAL. Alternatywą dla standardowych wymiarów jest wykonanie blachy o takich wymiarach, jakie wskaże klient. Na życzenie firma wykonuje ogrodzenia o dowolnych rozmiarach, a także dostosowuje je do każdego typu podłoża.

Pamiętajmy, aby ogrodzenie ustawić w odpowiednim miejscu, w zależności od terenu oraz okolicy, w jakiej się znajdujemy. Jeśli budowa znajduje się w miejscu, w którym jakiekolwiek narzędzia lub sprzęty mogą spaść z wysokości należy ustawić blachę w takiej odległości od budynku, by nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.

Ogrodzenie wykonane z blachy jest lepszym rozwiązaniem od popularnego ogrodzenia składającego się z siatki. Jest tak ponieważ jest znacznie trwalsze, mocniejsze i daje większe poczucie bezpieczeństwa. Nie istnieje ryzyko przerwania się blachy oraz przedostania się przez nią  drobnych elementów. Takie rozwiązanie skutecznie zasłoni również wszelkie urządzenia oraz narzędzia znajdujące się na budowie, co zmniejszy ryzyko kradzieży. Jedno jest pewne – ogrodzenie wykonane z solidnej blachy posłuży nam przez wiele lat.


Opublikowano

w